Zkušenost s porodnici ve Svidniku

ivajaro
9. srp 2013

Dobrý podvečer maminky, je tu některá která má zkušenosst s porodem v porodnici ve Svidniku na Slovensku? Stěhujem se na SK, a chcem tam počít druhé mímo, rodit bych pak měla ve Svidníku, tak se ze zvědavosti ptám jaké to tam je 🙂

niccky.z
9. srp 2013

Ahoj otazku ti menim na slovenskeho konika a presuniem to do diskusie 🙂

svetlusska
10. srp 2013

@ivajaro ahoj ak by som bola na tvojom mieste a chcela porodit tu na slovensku na vychode tak urcite idem do Bardejova, je to sice skoro hodinu cesty cca...ale vybavenie porodnice, porodne boxy a izby su myslim ze urcite neporovnatelne s nemocnicou vo Svidniku...pokial ma pamat neklame vo Svidniku pokial nemas zaplatenu nadstandardnu izbu tak tvoji blizky uvidia babatko az ked ho budes viezt domov, v bardejove myslim ze mozu ist blizky aj na izbu pocas navstev..ale to by si si musela overit..ja som v Bardejove rodila pred rokom a bola som maximalne spokojna, ale riesiela som to nadstandardnou izbou...ak by som mala mat druhe idem znova tam... dalsia vec ktora ma prekvapila v BJ ze tam robili detom kazdy den vizitu, prisli na izbu odvazili odmerali prosto vsetko..nikam si s nim nemusela chodit.........tu je link na forum na MK kde sa pise o bardejovskej nemocnici skus sa spytat tam https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-dok... ...uricte ti odpovedia..a tu je link na forum o svidnickej nemocnici tu na MK skus sa spytat aj tu ako to bezi v sk...https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-dok... sa vo svidniku nieco zmenilo ale na tuto nemocnicu pocuvam vacsinou iba same negativne hodnotenia a pribehy...a rodit by som tu sla iba ak by som nestihala dojst do Bardejova. tot moj nazor...

ivajaro
autor
10. srp 2013

@svetlusska No ona to je z Benadikovec do BJ, krapet daleko ... ale díky za info. Jinak tu u nás v čr, dělají kontrolu denně plus návštěva na porodnici je celý den, plus možnost otce u porodu to v Sk není? ☹

svetlusska
10. srp 2013

@ivajaro no netusim kde su Benadikovce, hoc mi to nieco vravi 🙂 ja som sla do Bardejova zo Stropkova, coz je mozno aj 50km.ale blizsie som to mala do Svidnika..netusim ako je to vo Svidniku-myslim ze otec pri porode moze byt ak si to zaplatis, to je myslim ze vsade tak (ale ked mas pri porode partnera tak je to super), v Bardejove kde som rodila boli navstevy od 13:00-17:00, potom sestricka vyhlasila ze koniec navstev opustit izby...o svidnickej porodnici viem len tolko co mi rozpravali kamosky...sama skusenost nemam....pamatam si iba jednu hlasku ktoru zahlasila jedna mamicka ked sme cakali na ultrazvuk ked som uz bola v porodnici:vo svidniku nemocnica prazdna a tu v Bardejove nemame kde lezat, takze si myslim ze to hovori za vsetko...

ivajaro
autor
10. srp 2013

to je právě u Svidníku 🙂 .... inač děkuji za info, myslím že už jsem si obrázek udělala 😉 🙂

ivajaro
autor
10. srp 2013

@svetlusska manžel byl u narození dcerky, a pak by chtěl být u u toho druhého pokud se zadaří ... A co jsem právě viděla tu nemocnici ve Svidíku, moc se mi to tam zrovna nelíbilo.... 😒 jen tedy se mi zdá, že porodnice v BJ bude dosti daleko .. ale pokud jsi to zvládla i s 50km vzdáleností 😀

svetlusska
10. srp 2013

@ivajaro tak ja som do BJ chcela ist strasne :D sice som pri kazdom jednom vytlku bola zla na manzela a vrcala po nom lebo som mala kontrakcie ale tak dosli sme 🙂 je sice pravda ze som sla ked som este nemala pravidelne kontrakcie ale tak prezila som..kamoska sla do BJ v zime 26.decembra, pravidelne kontrakcie a dosli tam..a bola prvorodicka 🙂 takze si myslim ze to neni az tak daleko zas...ako som tak citala na tom fore co som ti poslala link tak tam chodia rodit aj z presova mamicky, ked som to tam spravne zachytila...skus kuk tu info o BJ http://www.nsp-bardejov.sk/buducim-mamickam/..ale myslim ze najlepsie ti predsa len poradia vo fore mamicky co tam rodili 🙂

svetluska82
13. srp 2013

Ahoj, ja som rodila vo Svidniku, sice bolo to pred 11 rokmi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru