Červen/červenec 2019

adriis
7. lis 2018

Ahojky vsem nove prichozim. Tak se hlasim mezi tehotne. Miminko cekam na prelomu cervna a cervence. Doma mam uz 22m chlapecka. Miminko bylo planovane, ale necekali jsme, ze to pujde tak rychle. Založila jsem i stejnojmennou Fb skupinku. Muzete se pridat 🙂🙂

adriis
autor
7. lis 2018

@adriis skupinka Miminka cerven/cervenec 2019

soda365
8. lis 2018

ahojky, tak já se také přidám - termín mám 1.6.2019 - doma mám už dva chlapečky - staršímu je 37 měsíců a druhému je 13 měsíců.. Doufáme v holčičku, ale hlavně ať je miminko zdravé a už se nemůžu dočkat, až se přehoupnu alespoň do 2. trimestru 🙂

vapka
9. lis 2018

Ahoj, mám termín 18.6. 2019, doma mám klučíka 5 let a holčičku 2,5 letou.... Zkusili jsme třetí a klaplo to 😀

hanve
10. lis 2018

Ahoj, ja jeste nemam presny termin, cekame na prvotrim. Screening, jelikoz jsem po druhem porodu jeste nemenstruovala, tak mi to nemaj z ceho spocitat. Takze doma mame 3,5leteho klucinu, 16 mesicni cacoru a cekame neplanovaneho prcka. Podle meho laickeho vypoctu bych mela rodit v prvni puli cervna.

petulejan
10. lis 2018

Ahoj,také se přidám a budu se modlit,abych něco nezakrikla 😇 doktor mě čeká až v pondělí,ale podle internetu by měl být termín 2.6.19. Jednotlivé zamlkle máme za sebou,tak se teď strašně sleduji a nejradši bych k doktorovi chodila každý den 🤦‍♀️

svetlluska
10. lis 2018

Ahoj holky,hlasim se taky.Predbezny termin mame 21.6. Jsem po 3.IVF,tehotna poprve.Jsou to nervy uz 9 tydnu, stimulaci ani nepocitam😔taky bych chodila na prohlidku idealne denne.

aeio
11. lis 2018

@adriis Ahojky,my termín nemáme ještě určený,jsme hodně v začátku,ale ráda bych se přidala do skupinky,jen se mi nepodařilo najít

sluckynek
13. lis 2018

Ahoj jsme úplně na začátku 6 měsíců po potratu vypadá to na dvě fazolky 😍

gi0405
13. lis 2018

Ahojky, přidávám se termín 11.6. doma už mám dvě větší děti. Kluk 15 let a holčička 6 let.

slunecko123
Autor odpověď smazal
Zobraz
kittym
4. pro 2018

Ahoj všichni, čekáme také na přelomu června a července, nevolnosti hlavně večerní, doma raubíř 2r a 4m, práce v práci, rekonstruce statku v plném proudu a mě se táááák do ničeho nechce 🙂

kittym
4. pro 2018

Nejradši bych se válela ve vaně - jaký je váš názor na vanění se v tom prvním trimestru? Jako studenou si fakt nedávam..

kittym
4. pro 2018

@petulejan @sluckynek @svetlluska jak to u vás vypadá, dopadlo vše dobře?

petulejan
4. pro 2018

@kittym já si jdu za chvíli pro výsledky krve a průkaz. Doufám že vše bude ok 👼

petulejan
4. pro 2018

@kittym a s tou vanou moc nevím jak je to dobré. Nemůže se bříško moc nahřát třeba?

lemaan1
4. pro 2018

@kittym to bych raději počkala na 2 .trimestr

kittym
4. pro 2018

@lemaan1
@petulejan já se ptala na gyndě při prvním těhotenství a dr říkala, že když není horká - jako nepříjemně na kůži, že by v tom problém neviděla. Dávám si trochu studenější než normálně, protože strach mám, ale nevím na kolik je to reálné nebezpečí a na kolik pověry..

lemaan1
4. pro 2018

@kittym já jsem to neriskovala u žádného až třeba kolem toho 17tt jsem občas vlezla do vany ,ale dřív ne každá jsme jiná a na každou to může působit jinak 🙂

sluckynek
4. pro 2018

@kittym zamkle těhotenství 😪

simya
4. pro 2018

@kittym ja se "varila" v prvim tehotenstvi a i ted ve druhem, problem v tom nevidim, dovnitr se to teplo stejne prakticky neprenese 😁

verca5505
4. pro 2018

Můj Dr tvrdí, že je dítě jako v konzervě, že se mu opravdu nemůže nic stát. To byla třeba odpověď na mou otázku, zda nevadí, že v 8mesici spím stále na břiše (jinak totiž neusnu). Proto bych řekla, že s tou vanou, to bude stejne 🙂

editkaromana
4. pro 2018

Ahoj všichni, tak se hlásím také termín porodu mám na 24.6. A doma mám skoro 5 letoun dcerku. I když to těhotenství nebylo vůbec plánováno, Těšime se, ze po takové době budeme mit zas mimi. 🙂

sluckynek
4. pro 2018

@editkaromana buďte ráda 😪

editkaromana
4. pro 2018

@sluckynek jsem rada, jen jde o to ze jsem mela v plánu cestovat a vrátit se už do prace a užít si co nejvíce s dcerkou. Byla jsem dost překvapena ze to takhle dopadlo, ale když jsem se koukla na dcerku tak jsem si hned řekla, aspoň nebude sama pipinka moje 🙂

slunecko123
5. pro 2018

Ahoj holky, termín mám nejspíš 8.7. a doma mám dvě dcerky 6 a 3 roky 🙂 Taky to pro nás bylo trochu překvapení.. navíc na prvním utz jsem měla dva váčky, takže docela šok a čekali jsme, jak to dopadne.. druhý se vstřebal, tak je tam teď jedno...což mi teda stačí 🙂

kittym
5. pro 2018

@sluckynek :( :( tak snad už jste si veškerou smůlu vybrali a bude příště vše OK..

kittym
5. pro 2018

ono je to s těma doktorama taky složitý, když každej říká něco úplně jiného a každý to zcela logicky odůvodní 🙂)

kittym
5. pro 2018

Kdo už to u Vás všechno ví? Budete někdo oznamovat pod stromeček? My takhle vydrželi s prvním - pod stromeček byla trička babička / dědeček v záběhu 🙂

lemaan1
5. pro 2018

@kittym u nás to už rodina ví a 4 moc dobre kamaradky ,ale pohlaví jim řekneme pod stromečkem 17.12. jdu znovu na srening tak už to budeme vědět při první srening byl brzo tak vidět to nešlo 🙂

sonisek
5. pro 2018

Ahojky,tak se taky přidám i sem. Termín 24.6. s dvojkama 🙂