Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

maarkeetkaaa
17. kvě 2018

Holky, zitra nam drzte palce v 11.30 na prvni kontrolu. Zitra bych mela byt 7+0 tak snad bude vsude ok 🙂 Aspon ze jdu skoro az v poledne aspon vsechny nepozvracim 🙂

jollisek
18. kvě 2018

@maarkeetkaaa at vsechno dobre dopadne a dej pak vedet 😉

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
maarkeetkaaa
18. kvě 2018

Hihi, konecne jsem se dockala 🙂 Miminko velikosti odpovida 🙂 za 14 dni znovu pak se teprve budeme domlouvat na prukazce

horvathova3
18. kvě 2018

Já teda nezvracim ale je mi porad hrozná zima 😔 mám pořád ledové ruce a nohy. A to musím říct, že jsem byla do teď pořádne odolná a furt mi bylo horko. Máte to tak některá?

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
maarkeetkaaa
18. kvě 2018

@priefi na fotce nevim.. ja to nepoznam 😓 ale dr. rikala ze srdicko bije

jollisek
18. kvě 2018

@maarkeetkaaa super 😉

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
maarkeetkaaa
18. kvě 2018

@priefi 7+0 a termin neresila to asi az s prukazkou dle kalkulacky 4.1. tak uvidime

irisv
18. kvě 2018

Holky, dotaz - trpíte tu některá na nízký tlak? Já celý život, ale teď, co sem těhotná mívám i 70/60. Blbý je, že se u toho nejde moc ještě starat o tu starší, stejně tak nemůžu ležet. Nemá některá tip, co na to? Kafe prosím ne, to tlak sice zvedne, ale jakmile odezní účinky, tlak klesne mnohem níž. Už asi čtvrtý den se točím i když sedím. Děkuji za tipy.

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
danyseq
18. kvě 2018

Ahoj holky tak dnes jsem 6tt a máme za sebou docela divoké zjištění tehu. Jinak už mám dva kluky 🙂

kristynadaniella
18. kvě 2018

@danyseq jak divoké? ;)

danyseq
18. kvě 2018

Můj Dr. Podle prvního utz hned prohlásil že jde o zamlkle těhotenství byla sem 5tt a hned mě poslal na přerušení ale nesla sem a našla jineho Dr. A dnes na UTZ srdíčko a odpovídající velikost tak sem ráda že sem neposlechla a nesla na přerušení

kesinka2406
18. kvě 2018

@maarkeetkaaa taky jdu za 14dni na kontrolu

maarkeetkaaa
18. kvě 2018

@kesinka2406 jee to vypada na dvojnasobnou radost 🙂

tsasenka
autor
18. kvě 2018

@lazuli35 Ahoj, děkuji. Naštěstí se to začíná lepšit, manžel je již trochu samostatný. Ale je to mazec, ráno je mi špatně a musíme denně na převazy. A taky se v červnu potřebuji objednat na gyndu a musí hlídat malou. Snad to nějak skloubíme dohromady.
@priefi Bloklý krk je taky paráda. Nechceš zajít na chirdu? Třeba by Ti dali na krk takový ten límec a pomohlo by Ti to. Ségru takhle jeden doktor léčil a když došla na kontrolu k jinému zhrozil se, dal jí límec a bylo po bolesti. Moc Ti přeji, ať je Ti líp 🙂

tsasenka
autor
18. kvě 2018

Holky, máte krásné fotečky z UTZ 🙂 Já jsem podle MS teprve 5+0, tak si musím počkat. Zatím to vím jen já s manželem. Jinak, já bych to tutlala třeba až do maturity a řekla to jen blízké rodině, ale to mi neprojde 😀

kesinka2406
18. kvě 2018

@maarkeetkaaa to ano,mame velkou radost,ale zaroven i strach o fazolky

lazuli35
18. kvě 2018

@maarkeetkaaa
@kesinka2406 holky, krásné fotečky 😊
Já byla taky na ko a teda váček jsme viděli, jsem v 5+0, ale dr. nebyl vůbec spokojený s umístěním těhotenství, vypadá to na roh děložní, což je tak 50/50 😔 snažím se být optimistická, ale bojím se. Jsem na neschopence a v pondělí na další ko, jak se to bude dál vyvíjet. Nemáte s tím někdo zkušenost že to dopadlo nakonec dobře a mimčo rostlo do dělohy a ne směrem k vejcovodu???

kesinka2406
18. kvě 2018

@lazuli35 dekuji,stim ti vubec neporadim,nevim o tom nic,,,drzim palce,bud optimista... hlavne zadny stresy,to fazolkam neprospiva

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
radullah
19. kvě 2018

@priefi ahaa tak tos mela ten porod teda ne moc extra :D ja jsem prvni dcerku vyprdla za 4 hodiny, prdla voda v jednu rano a v pet uz jsem koukala na tu fialovou zmuchlanou prdolku :D

radullah
19. kvě 2018

Holky jinak vcera hrozny sok, sedim na wc, juknu na papir a ruzova. Me se uplne zatmelo pred ocima. Letela jsem na gyndu, moc nevidela, ze pry nejspis z cipku, ze to vypada na pocinajici kvasinku. U kvasinky se krvaci? :O To totiz slysim poprve. Dnes uz lepsi, tak snad dobry. Ale videla jsem bublinku, zatim bez srdicka, pry podle velikosti tak 5tt, podle ms jsem dneska 6+1, ale mam dlouhe cykly, takze asi nic neobvykleho.

horvathova3
20. kvě 2018

11dni do kontroly, tak neuvěřitelně se to vleče.. mám napsaný odpočítáváni i na papírovém kalendáři. 😁 A furt si hladim břicho a říkám to už se určitě uvidíme 🍀. Manžela stále zajímá jenom, jestli už zvracim. Nezvracim je mi hrozně hezky.

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
kesinka2406
20. kvě 2018

@radullah ahojky ja dle ms jsem 6+5 ala dr rikal 5+5, srdicko zatim taky nic moc,doufam ze bude vse vporadku.. jdu na kontrolu za 14dni. A ty? Drzim ti palce,a at nam ty mrnousci bojuji