Čekáte mimi v srpnu 2019?

lenulka89
13. únor 2019

Ahoj holky, čekáte miminko v srpnu ? My bychom měli mít TP 21.8. jak se cítíte? Jste doma nebo chodíte do práce? Máte nevolnosti? Můžete spát? Jak na to reaguje okolí že jsi těhotná?

lenulka89
autor
13. bře 2019

@slunicko1551 jej tak snad dobře dopadneš. To půjdeš ještě na nějaké vyšetření ne? Držím palce ať vše dobře dopadne . No takhle jako když chlap vidí cizí tak mu to nic nerika ale až uvidí to svoje tak se to v něm myslím zlomí...🙂 Přece je to i jeho vytvor 😁

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
13. bře 2019

@inssomnia aspoň si odpočineš,no hlavně se nestresuj neprospiva to mrňouskovi.Vim že to je těžké že ti je kolegu líto ,ale tak ty máš mít teď hezké starosti a ne s prací jak to tam zvládají. Já už ho chci taky cítit chci mít taky jistotu že žije a že je všechno ok ale ještě si počkám dokud ho na UTZ uvidím... Snažím se na černé myšlenky nemyslet. Ani bříško nemám pořád si ho prohmatavam jestli třeba něco ucitim a pořád nic 🤔když mě začnou malinko bolet prsa tak si řeknu jo to bude v pohodě 😁my si zase nepřipouštíme že to má být kluk prostě holka a hotovo. Jméno na kluka nemáme máme jen holku . Chlap mi pořád Adelkuje. Lehne mi do klína a řekne že chce být u Adélky 😂😁ale jak se říká ať je to holka nebo kluk hlavně ať to je zdravé 😊já se po posledním odběru krve zakymacela, že jsem si musela lehnout u sestry na lehátko.Se mi to stalo poprvé a ještě mě nějak blbě pichla ,že mě celý den bolela ruka.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
inssomnia
13. bře 2019

@slunicko1551
Snad to všechno dobře dopadne. Takže půjdeš na plodovku? Hlavně neboj, ty testy často vyjdou špatně, i když je miminko zdravý. Ty hormony lítaj a nejsou zdaleka 100% spolehlivý ukazatel.

slunicko1551
13. bře 2019

@lenulka89 Fotku nám dali u prvního zdarma a u druhého utz se nás ptal, jestli chceme 3D za 200,-Kč. Samozřejmě jsme chtěli 🙂 Jinak už máme po vyšetření a vše je v pořádku ❤️ ty triple testy nás vyděsily zbytečně. Pokud teda jedeš taky do Predika, nejspíš ti triple budou taky dělat. Tak hlavně se neděs, kdyby ti náhodoi vyšly pozitivně. Vychází to falešně strašně často, i má gynekoložka mi to říkala 🙂

slunicko1551
13. bře 2019

@inssomnia na plodovku mě naštěstí ani nezvali, udělali jen hodně poctivě ultrazvuk a pak mi celý výsledek přepsali na negativní. On totiž první screening vyšel ukázkově a triply mi vyšly špatně nejspíš proto, že jsem špinila. To prý pak vychází pozitivně skoro každé. Doktorka mi říkala,že stačí třeba i nachlazení.

slunicko1551
13. bře 2019

@inssomnia jinak děkuji ❤️

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
14. bře 2019

@inssomnia tak oni to v tom Prediku berou jako samozřejmost že tatínek půjde taky se podívat. Mají tam sedačku a před ní na stěně televizi a tam to on vše vidí co se v bříšku děje;) je to krásný zážitek mě to úplně na tom prvním dojalo že jsem se smála tim pádem jsem zatinala bříško a doktorka mi furt říkala ať se uvolním a nesměju se 😂
Tak cosi tam buble ale to jsou střeva 😁 nicméně pořád mi děloha tlačí na močák tak furt mám litacku na záchod. Ale tak naštěstí jsem pořád doma.

lenulka89
autor
14. bře 2019

@slunicko1551 zbytečně stresují ,když bys měla být v klidu... No snad to bude všechno v pohodě celou dobu se cítím úplně skvěle kdybych nevěděla že jsem těhotná tak si myslím že těhotná vůbec nejsem.Akorat mám špatnou pleť a žravky na sladké,maso jsem vyřadila to prostě tělo nechce..

lenulka89
autor
14. bře 2019

Holky a berete nějaké vitamíny? Já mám předepsaný vápník a jod a hořčík a sama beru kyselinu listovou. Uvažuju že bych brala ještě železo? Nebo užíváte nejake speciální vitamíny přímo pro těhotné? A co kočárek? Nevíte kde by mohl být velký výběr? Ostrava, Zlín.. chceme si jej osahat a prohlídnout osobně než z obrázku .

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
inssomnia
15. bře 2019

Kočárek neřeším. Nejakej v domě je a mně se nechce nic kupovat. Hlavně to pak překáží. Řešila jsem jen autosedačku, hadříky zdědím, co bude třeba, nakoupím za pochodu. Manžel postaví komodu s pultikem (jsme kutilové, taky chce něco udělat pro ještěrku)
A ten pocit něčeho novyho pro miminko si řeším aktuálně neumělým háčkováním, ale zvládnu jen kousek za den. Prej je to blbej pohyb pro dítě.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
15. bře 2019

@inssomnia tak ke své gynekolozce chlapa neberu to jede se mnou když jsem byla na screeningu tak tam byl se mnou že prdolku viděl to mi po telefonu řekla i sestra at vemu přítele a za měsíc pojede zase. No ty chutě to je síla. Ale pravda že tělo si řekne na co má chuť taky se neomezuju. Bavila jsem se s kamarádkou a ta říkala že taky maso do sebe nemohla narvat.Od začátku mám nakazane od gyndarky že mám sníst denně 4ks ovoce ve velikosti dlaně. Jen jsem si říkala že bych mohla začít s železem když to maso nejím at nejsem chudokrevna. S tou omítkou je to mazec jak k tomu vůbec ženská přijde že si de líznout stěny.. to máš fajn že všechno zdědiš že všechno máš.Toš to já budu muset pořešit kočárek. Mám sice pidi byt ale kočár bude třeba, nejlépe nějaký fakt pevný aby něco vydržel uvidíme co vybereme. Chlap chce aspoň 3 děcka ať muuzou pomáhat na baráku tak ať to něco vydrží. Přebalovací pult kašlu to přebalim na sedačce na dece. Stejně bych ho neměla kam dát... Už tak řeším místo na postýlku.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
17. bře 2019

@inssomnia mě právě doporučila jít na genetiku v 12tt aby se zjistilo jestli není miminko postižené a jestli se dobře vyvíjí atd.. pojišťovna to proplatila takže v mě to stalo cca 400kc kdy sem platila pouze odběry. A teď půjdu na druhou v 22tt. a tam udělají triple testy a kouknou se na mimco v 3D UTZ a to mi říkala že budu platit nějakých 700kc a to už se neproplaci. Divné že ti to nedoporučila u mě trvala at si tam zajdu a čekala na výsledky.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
19. bře 2019

@inssomnia tak jasně dřív to taky nějak neřešili asi stará škola, a dalo se žít. No ale tak pro vnitřní klid že je všechno v pořádku a dítě nebude postižené že se vyvíjí tak jak má. Je to krásné ho tam videt a pro budoucího tatínka neuvěřitelný zážitek. Tak záleží na tobě jak to cítíš . Já měla dřív gyndařku která mě chtěla v průběhu Vánoc poslat na seškrab. Nedovolila jsem to. Kdybych nezměnila gyndarku po novém roce tak by mi asi prcka vzali,ikdyz já bych se nenechala. Nepoznala že jsem těhotná. Řekla mi tenkrát že to je krevní sraženina od cysty. Však za zeptani nic nedáš aspoň budeš v obraze jak to vidí tvůj doktor.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
20. bře 2019

@inssomnia tak to na velký UTZ vem i přítele ať má zážitek kam jedete?🙂 jééé to musí být užasné ... ovečky malinkééé ...to musí být roztomilé 🙂Nám se dnes narodily koťata od toulavé kočky co chodí jen na mléko,ale tak je to už naša kočka-časem ji nechám vykastrovat jinak se to přemnoží . Zachvilu by mělo přijít telátko a v srpnu přispěju já.... 😀 plodný rok 😀 časem to taky vidíme na nějakou kozičku nebo ovečku🙂 taková mini zoo 😀 Mě se to strašně líbí jak dítě vyrůstá na vesnici a ne ve víru velkoměsta.To se na ten svět dívá zas úplně jinak ,dnešní doba je stašně divoká a uspěchaná ☹ Na kočárky se jdeme podívat v pátek a tam se i zrovna poradíme co bude nejvhodnější do terénu na polní cestu, a pak uvidíme třeba někdo na bazárku bude prodávat to co budeme chtít a tak i ušetříme nějakou kačku🙂 jinak ted koukám po matraci do postýlky, postýlku už máme u mamky vyčenžovala na internetu za 4 stravenky 😀 jinak co se týká oblečení tak hodně mamin prodává na bazarcích přímo v okolí většinou za 10kč kus a to dítě stejně rychlo roste že to nestačí ani zničit tak toho bych se nebála...ale ještě stále nevím co to bude tak snad v pondělí už mi řekne ať mohu rozjet nákupy 😀 Akorát hodně mamin tvrdí že věci z Pepca nic moc že se to po vyprání zdeformuje že jestli to třeba náhodou není s přídavkem plastu.Ale pravda že kdysi jsem tam koupila krásnou podprsenku, dala do pračky, kostice vylezly a podprda celkově vypadala úplně jinak :( Prý už je lepší nakupovat v Kiku že ta kvalita je lepší jak v Pepcu . Už víš co čekáš? Bude to holčička? a kolik máš už dětí? Nebo to bude první jak u mě?🙂

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
23. bře 2019

@inssomnia krásné🙂 šikovná🙂 taky možná zkusím ušít mantinel do postýlky 😀no tak mamka má barák a chlap opravuje svůj barák tak z bytu se dostanu ven. Já tenkrát prohlásila v 18.Že se odstěhuji a mamka dala výpověď nájemníkům ve svém bytě a z týdne na týden co mi řekla ať se odstěhuji už mě stěhovala sama😂no tak orgány už má prcek vyvinuté tak jestli se nebude schovávat tak by to mohli říct. Ikdyž ten ultrazvuk je drsný, tam jde vidět všechno, srdeční komory, vnitřnosti, žíly, tepny, tak myslím že poznají jestli se tvoří vaječníky nebo prostata. Kočárky jsme byli omrknout, prodavačka nám vše ukázala ale hlavně říkala co se jí nelíbí až každý kočár pomluvila tak si pak vyber že.. vzhledem k mému malému vzrůstu zvolím menší aby mě šlo pres něj vidět 😁vybrali jsme za 14500 myslim a líbí se mi že má i zimni fusak a zimní deku,termoobal na láhev ,rukávník a přebalovací tašku k tomu výměnou sportovní korbičku je fakt takový menší za těma velkýma kočárkama jsem vypadala srandovně ,že mě ani vidět nebylo 😂 ještě vemu tatínka co na to řekne 🙂 jinak teď jsem na bazarku koupila plastovou vaničku,byla za stovku (ušetřila jsem 150kc)ale jak špinavou mi ji paní předala ... By mě nenapadlo takovou vůbec předat-hamba by mě liskala zprava i zleva. Letěla hned do sprchy desinfekce a na sluníčko na balkon. Příště si nějakou koupě dobře rozmyslím 🤔😐

lenulka89
autor
23. bře 2019

@inssomnia jinak až půjdeš na genetiku tak se zeptej jestli ti to vyšetření proplati pojišťovna pokud si to budeš hradit sama. Některé genetiky to nechají automaticky proplatit pojišťovně, že nic neplatiš na místě a ty soukromé to zaplatit chcou a pojišťovna by to proplatit měla.

inssomnia
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulka89
autor
26. bře 2019

@inssomnia hlavně to je šité s láskou 😄tak co jak bylo na genetice? Už víš co to bude? Mě řekla že to bude chlapeček.

matys13
26. bře 2019

ahoj můžu se přidat? můj termín je 30.8. ale od pátka jsem jak na trní protože mě můj doktor poslal do nemocnice na ultrazvuk kvůli špatným výsledkům krve.. vím že to nemusí nic znamenat, ala i tak tam je maličkej strach že něco můžou najít

lenulka89
autor
26. bře 2019

@matys13 ahoj, jasně🙂 jej špatne triple?

matys13
26. bře 2019

@lenulka89 ty první testy byli v pohodě.. tady mi vyskočilo podezření na downa a neurální trubici :(