10. tt a už žádné příznaky? Prosím, uklidněte mě

lilinek
5. lis 2014

Ahoj holky,
nedavno jsem sem psala, ze mam silne bolesti bricha, jako pred menstruaci, a jestli je to normalni...no a ted mam opacny problem...asi uz dva tydny nepocituji zadne priznaky tehotenstvi...bricho prestalo bolet-to jsem rada samozrejme, prsa boli jen obcas rano,chute nemam a ani se necpu, nezvracim...brisko mam mrnave (jsem ale mala a stihla, takze to je asi ok)...mela jste to taky tak nektera? Mam strach, zda je mimco v poradku...jdu k doktorce ted v pondeli na krev, tak se zeptam i tam, ale do pondelka se mi to povlece, tak se ptam tady vas...dekuju moc

luccy.luccy
5. lis 2014

@lilinek Od cca 9 do cca 16 týdne se neděje skoro nic... Teda ono se vevnitř toho děje strašně moc, vyvíjí se každým dnem, ale navenek skoro nic nepoznáš. 🙂 Vůbec nemusíš mít žádný příznaky. Je to takový "hluchý" období. 😉 až na pozdějším ultrazvuku kolem 12tého nebo 16tého týdne půjde pořádně něco vidět a "zábava" to začne být, až začnou pohyby. 🙂

alcar
5. lis 2014

Taky jsem to tak mela, prvni tydny jakoby menstruacni bolesti, pak uz nic. Zhruba tak ob den jsem mela po ranu nauzeu, ale nic strasneho. Jediny priznak byla silena unava, ale pokud clovek musi fungovat, chodit do prace, tak tomu taky nemusi prikladat zadnou vahu. 😉 Nebala bych se, ne kazdy musi mit nevolnosti nebo unavu. Nektere zeny zjisti, ze jsou tehotne az ve 3. mesici. 🙂

lendulos
5. lis 2014

@lilinek Mě není nic celé těhu 🙂 Buď ráda, patříš mezi ty šťastné!!! Ale chápu ten strach, je to "divný" viď 🙂

lilinek
autor
5. lis 2014

Holky dekuju vam moc, pomohly jste mi...jste zlate...to vite, cekame prvni a povedlo se po skoro roce a bylo nam receno, ze dle spermiogramu to priroz.cestou ani nepujde...a slo to...takze jsem vyplasena ze vseho...jinak v praci jse 8hod. denne, stojim a nebo chodim, delam cukrarku, a ani me to nejak nezmaha....tak snad jsem ta stastna🙂

loc
5. lis 2014

@lilinek Já to měla taky tak, nejdřív jakoby ms bolesti a pak mi vůbec nic nebylo, ani náznak nevolnosti. Akorát mi párkrát praskla nějaká cévka, jak je ten spodek překrvený a měla jsem jen opravdu nepatrně nahnědlé skvrnky na kalhotkách a hned jsem šílela, že je potrat (samozřejmě nebyl :D)! Takže chápu tvůj strach. Neboj, určitě to bude ok ;)

zuzajda20
5. lis 2014

Já neměla nic ani na začátku, kdyby se mi nezpozdila ms a nenarostlo mi břicho, tak o tom do 9 měsíce vůbec nevím 🙂

monikabie
5. lis 2014

Já neměla vůbec žádné příznaky🙂 Jen rostoucí bříško🙂

kattyd
5. lis 2014

Já to mám stejně, nejdřív břicho šíleně bolelo a teď už dva týdny nic, ani bříško neroste, váha stejná, nezvracím, i únava polevila. Včera jsem byla u dr a vše ok, mimčo se krásně hýbalo, rozhazovalo ručičkama, srdíčko bije. Fakt jsem se uklidnila, také jsem mela obavy. Akorát nechápu kde teda v tom bříšku je schované🙂

lilinek
autor
5. lis 2014

Jeste jednou fakt moooc dekuju, uz jsem klidna a vesela...vdeky jsem se u toho cteni rozbulela🙂

aakashaa
5. lis 2014

Já kdyby mě občas nepobolívalo břicho, tak ani nevím, že jsem těhotná 😀 a právě kolem toho 10tt mě břicho bolet přestalo, teď už téměř vůbec, třeba jednou za týden se ozve, že tam je a jinak nic 🙂

ladyhacek
5. lis 2014

Od hodně známých vím, že žádné příznaky těhu neměli, takže si myslí, že to bude v pořádku 🙂. Mě břicho bolelo jen na začátku a teď v pátým zase začalo. Prsa ? tak já svoje mám veliký a zatím mi nějak moc nevyrostli mám citlivé bradavky, ale prsa moc nebolejí. A chutě? tak to já snad ani nemám. První tři měsíce mi bylo zle a na nich jsem chuť neměla a teď občas si řeknu dala bych si plněné knedlíky .uzeným tak mi manžel koupil uzené, ale nechtěli se mi dělat tak na ně čekám tři týdny a nešílím z toho 🙂 😉

misar91
6. lis 2014

ahojky.klídek já to měla uplně stejně..ale neměla jsem za celou dobu žádný příznak jen až když mi bříško začlo růst a malej se začal hejbat jsem si bla jistá že tam je 🙂 ty bolesti jak říkáš jak kdybys to měla dostat jsem měla taky do toho 10tt a pak fakt nic.hodně zdravíčka 😉

sarkaskrehotova
6. lis 2014

ahojky jsem 9tt a uz mi začína vidět bříško. Kdy vám začalo být vidět? a prsa se mi už zvětšily a někdy teda opravdu boli.

michl1
8. lis 2014

Neni na bricho jeste brzo?Me rostlo az v 5tem mesici!!!

loc
12. lis 2014

@lilinek Tak co, jak to dopadlo? Je vše v pohodě ?;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru