Jaké domácí kalhoty v těhotenství?

veru181
7. zář 2022

Jaké kalhoty na doma vám prosím vyhovovaly v těhotenství? Mám dvoje z Lidlu s tím zvýšeným pasem na bříško, v prvním těhotenství jsem je krásně unosila do konce, teď jsou mi už ve čtvrtém měsíci nepohodlné, jako by se pod nimi mačkalo 🤷‍♀️. Stejně řešené džíny mi přitom nevadí, ale v těch se mi celý den být nechce, a na šaty už začíná být ráno a večer zima 🙂

emillyhk
7. zář 2022

@veru181 Nosila jsem legíny nebo těhotenské tepláky z Lidlu.

klokanka31
7. zář 2022

@veru181 Já nosila normální svoje běžné legíny/tepláky. Nic těhotenského jsem si nekupovala.

makovice88
7. zář 2022

@klokanka31 To ji urcite jako odpoved pomuze…

@veru181 Ja kupovala na Bonprix leginy, k tomu tuniku treba nebo dlouhe triko. Pokud te tlaci ty z Lidlu tak mozna vetsi velikost?

lachtanice86
7. zář 2022

Cokoli co nebylo přes břicho. Přes břicho jsem nic nesnesla. Takže větší tepláky v pepcu a gumu pod břicho

elesse
7. zář 2022

Ja ty gumy pod brichem nedavam. Nosim leginy z lidlu, ted uz jsem je i nastrihla, aby me neskrtily (ale jsem 40tt). Nebo jsou jeste fajn veci z hm, ty venkovni uz nosim i doma. Nebo saty🙂

optimistic
7. zář 2022

Taky jsem nesnesla legíny, nosila jsem je jen na cvičení. Na doma byly naprosto skvělé a pohodlné tyto kalhoty z HaM. Pas lze mít přes bříško a nebo ohrnout pod. Nikde nic neobepíná a materiál 95% bavlny. Třeba ještě seženete někde na prodejně...

klokanka31
7. zář 2022

@makovice88 Co by ne, některé ženy si myslí že v těhu musí nosit jen těhu oblečení, tak jsem napsala svůj názor že člověk může nosit svoje věci...

makovice88
7. zář 2022

@klokanka31 Tak jasne, ale ona pise, ze je v prvnim tehotenstvi nosila. Pocitam, ze vi o variante nosit svoje stare obleceni, ale to by se tu neptala na nazor 🤷‍♀️ Mne treba v druhem tehotenstvi nebyly moje stare veci hodne rychle. Uz prave kolem toho 4. mesice..

vikysek0987
7. zář 2022

Na doma normální tepláky,které neškrtily v létě kraťasy (nic z toho těhotenského)

ekou
7. zář 2022

tepláky/ kraťase z decathlonu - oblečení na jógu :D vysoký pas a hlavně pohodlnost popř. sebrat nějaký kousek polovičce

veru181
autor
24. zář 2022

Děkuji za všechny tipy. Paradoxně teď o pár týdnů později už mi ty stávající z Lidlu nevadí 🤷‍♀️ Taky jsem zjistila, že i když vypadají stejně, ty kupované přede dvěma lety jsou trochu jinak šité a těsnější. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet, kdyžtak určitě využiju ještě další rady 🙂

@makovice88 @klokanka31 Takové nekonfliktní téma 😀. Je to přesně tak, nosila jsem už v prvním těhotenství, protože mi běžné kalhoty nevyhovovaly, teď už to začalo být nepříjemné dřív 🙂.

@makovice88 Větší velikost z Lidlu bohužel asi nepomůže, už tyhle mají docela široké nohavice. Ale teď paradoxně ty novější sedí líp 🙂.

@elesse Nastřižení gumy je výborný nápad, to taky u těch těsnějších trochu pomohlo 😀.

@ekou Ty z Decathlonu jsou materiálově příjemné, akorát jsem u nich měla stejný problém jako s těmi svými stávajícími 🤷‍♀️ A polovička je bohužel moc hubená 😀

elesse
24. zář 2022

To mas pravdu, Lidl trochu zuzil strih, objednala jsem si kalhoty ve stejne velikosti co jsem mela z minula a ani jsem je neoblekla… ale tedy pro me je tentokrat tragedie poporodni obleceni, vsechno me tlaci na brise, tehotenske je mi samozrejme dost volne. Jeste ze doma muzu chodit v nocni kosili

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru