Kde koupit zimní těhotenský kabát/elegantní delší bundu?

torpen
10. říj 2015

Snad kromě kabátů od Happy Mum, z nichž ty nejlepší jsou už velikostně dost probrané, jsem nikde na českém trhu neobjevila obstojně vypadající těhotenský teplý zimní kabát. Bříško mám dost velké, jinak mám postavu v podstatě štíhlou 36/38. Hledám něco elegantnějšího, v čem nebudu vypadat, že mám spíš nadváhu, než že jsem těhotná. Hledala jsem i v běžné konfekci, ale neúspěšně, jelikož ve volném střihu přes břišní partie byla moje postava utopená a vypadala jsem doslova jako sud 😅 Kde nakupujete Vy?

torpen
autor
12. říj 2015

@nonacek Jste si jistá, že značka Kara vyrábí těhotenské kabáty? 😕 Možná jste jen přehlédla, že hledám těhotenský...

torpen
autor
12. říj 2015

@indigirka Jenže já hledám elegantní kabát do města, jak jsem avizovala v úvodu a to softshellový sportovní kabát bohužel nesplňuje...

torpen
autor
12. říj 2015

@mayyas Jenže já se už teď vejdu jen do jediné slabé větrovky, ve které mi žádné teplo není 😅 , takže to bych nejspíš do té doby zmrzla. 😀

mayyas
12. říj 2015

@torpen Chápu 😉

torpen
autor
12. říj 2015

@cerlada Ten není úplně špatný, ale na první pohled vypadá, že příliš nezahřeje.

nonacek
12. říj 2015

@torpen ano to nejdůležitější jsem přehlédla 💋

cerlada
12. říj 2015

@torpen Taky mi to tak připadá, ale neviděla jsem ho naživo, tak ho ještě nezatracuji 🙂

torpen
autor
12. říj 2015

Tak už tuto diskuzi asi uzavřu, jelikož jsem si už vybrala. 🙂 Nakonec vyhrál kabát, který je rozumnou kombinací praktičnosti (je hodně teplý a dá se díky střihu využít i po porodu) Opticky by neměl rozšiřovat postavu. Bude dost teplý i na zimní procházky s dcerou. Teď jen, aby mi seděl, jelikož objednávám přes internet... 🙂

petrinda
12. říj 2015

Hezké a kvalitní věci mají i v Espritu..kabát například zde:
http://www.esprit.cz/kabát-ve-vzhledu-vlny-V84455
Mám s objednáním z e-shopu dobré zkušenosti, i velikosti odpovídají.

comadreja
13. říj 2015

Torpen, kde jsi objednávala? Hledala jsem bundy Elpasa, jelikož je fakt pěkná a jsem na tom podobně jako ty, ale našla jsem jen polské a slovenské e-shopy, našla jsi něco v ČR? Diky..

torpen
autor
13. říj 2015

@comadreja Objednávala jsem na Topmama díky doporučení tady v mé diskuzi. Paní, co jsem s ní komunikovala byla moc ochotná, tak jsem zvědavá jaký kabát bude až přijde.

comadreja
13. říj 2015

@torpen Děkuju, tak pak prosím dej vědět, až ti přijde...
Právěže přes internet je to takové nejisté, objednávat, třeba líbí se mi i bundy i z Bonprixu, ale v hodnocení píše každá žena něco jiného, některá objednávat menší velikost, že jsou větší než normálně kupujeme, někomu to je zas přesně.. Třeba já jsem si objednávala tepláky a punčocháče z HM, punčocháče seděly přesně, tepláky se zdály dobrý druhý den tak povolily že padají a musím nosit přes ně ještě gumu. No ke konci těhu možná budu ráda, ale teď jsem jak v pytli a to jsem chtěla něco pohodlného a přitom hezkého na doma 🙂

torpen
autor
14. říj 2015

@comadreja Vědět dám. 😉 V Bonprixu mi vadilo, že u těhotenských věcí mají už dost probrané velikosti a obvykle zrovna ta moje už nebyla k dispozici. I přesto se mi tam podařilo koupit dvoje těhotenské kalhoty a jeden svetr bez zapínání v netěhotenském a vše sedělo a dokonce i slušelo. 🙂 Bála jsem se dost o kvalitu materiálů, jelikož hodně slýchám, že Bonprix ji nemá příliš vysoko. Hodně jsem si četla hodnocení výrobků pod zbožím, i informace ohledně toho, zda velikost odpovídá velikostní tabulce a nejde o "hadr". Někdy se dokonce podle recenzí stávalo, že ani dva stejné výrobky jen v jiné barvě nebyly velikostně shodné 😀

comadreja
15. říj 2015

@torpen 😄 no jo,clovek se nesmi bat a risknout to..a je fajn ze se tema recenzema da ridit.

torpen
autor
23. říj 2015

@comadreja Kabát dnes dorazil, tak podávám informace za čerstva. 😉 Sedí moc hezky, jsem z něj nadšená. 🙂 Na mé 170cm vysoké postavě vypadá prakticky stejně jako na modelce na obrázku. Opticky moc hezky tvaruje postavu, bříško zepředu skoro není vidět. Materiál je kvalitní, kabát hezky hřeje (hned jsem s malou vyrazila na 20 minut ven, abych ho otestovala 😀 ). Při mých aktuálních 100cm přes bříško ho lze tak akorát zapnout bez toho, že bych ho musela rozepínat zezadu. Je tam ještě rezerva 7cm na to rozepnutí, takže do porodu mi určitě vydrží. Takže za mě ho mohu jen doporučit. 🙂 Taky jednání paní majitelky z Topmama bylo hodně profesionální, vyměnily jsme si 8 e-mailů a byla moc ochotná odpovídat na mé dotazy a žádosti 😀 A ještě pro úplnost, koupila jsem velikost S/M.

comadreja
25. říj 2015

@torpen Tak děkuji za info a je skvělé, že ti tak sedí. Kdo by byl řekl, že při 100 cm přes břicho, bude vel.S-M 😀
Mohu jen tak pro info ještě zvědět, jaké máš míry boky a prsa? Děkuji... 😀 😀

loc
26. říj 2015

Ahoj holky, já jen doplním info, že ty samé bundy a kabátky jako Top mama má i značka happy mum, která má jednak eshop a jednak prodejnu v OC Harfa v Praze, já si tam koupila nakonec tento kabátek, vzadu je též na zip, akorát neměli v téhle barvě mou velikost, tak jsem si ji tam nechala poslat a bude koncem tohoto pracovního týdne🙂

biggie
26. říj 2015

Nepročítala jsem to tady, tak nevím, jestli už někdo psal. Zkuste BONPRIX.cz 🙂

rezet
3. lis 2015

@petrinda Prodám tento kabát vel. 44, objednala jsem dvě velikosti. Je skutečně z pěkného materiálu, pohodlný, teplý a elegantní. Díky šikovnému střihu mi bříško ještě může růst, ale sluší i netěhotným, tak se těším, že ho užiji i poté. Využitelný i s nosítkem nebo šátkem. Samozřejmě nenošený. (Teď přišel a kdybych objednala jen vel. 44, tak si ho nechám.) Původní cena 4188, nyní 3900 + cca 70Kč poštovné a balné

rezet
3. lis 2015

@rezet V případě zájmu prosím do čtvrtka pište na rezeta8 (at) centrum.cz

andya1122
8. pro 2015

Tak dostanu taky kabat k vanocum a ja na oplaku koupim tomu memu bundu na noseni naseho prcka.. 😀 ... hledala jsem az jsem nasla ... je sice drahy, ale muzu ho nosit i pak jako obycejny kabat... 🙂
http://www.baby-boticky.cz/Mamalila-zimni-vlnen...

tak uz ho mam i bez vanoc... je tak hebky... 😀

comadreja
8. pro 2015

Vaše kabátky jsou moc hezké. Já nakonec z finančních důvodů koupila od Bonprixu tento: http://www.bonprix.cz/style/prosivany-tehotensk...
Akorát jsem vybrala zbytečně velkou velikost, brala jsem to podle jejich tabulky a hlavně podle prsou, abych se v něm mohla hýbat, a je fakt veliký. Ale nevracela jsem, už jsem nutně potřebovala v něčem chodit, a nakonec jsem si řekla, že jsem teprv 28tt, tak třeba bříško ještě vyskočí tak, že budu nakonec ráda za větší.

comadreja
8. pro 2015

http://www.bonprix.cz/style/prosivany-tehotensk...

předchozí odkaz nebyl kompletní..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru