Kde v Brně koupím kojící podprsenku?

soptinka
28. led 2016

Zdravím,
prosím, mohly byste mi poradit, kde v Brně koupit dobré podprsenky na kojení? Měla bych představu jedné pevné sportovní a jedné klasické.. A kde i případně dokáží poradit s výběrem? Děkuji za Vaše názory, hezký den všem.. Veronika

abundia1
28. led 2016

Ja poradim mozna nedostatecne, nejsem z Brna, ale me se osvedcily podprsemky z háemka , z mody pro tehotne. Sehnala jsem tam oba dva typy, ktere uvadite. Snad prispeje brnanda s konkretnimi adresami, ja zatim aspon tak 😉

sara84
28. led 2016

Ja mam uplne obyc pevnou sportovni od vietnamcu, teda asi 4ks, porad je peru, za cenu jedne kojici...A ven uz klasickou..ono se to tak do mesice od porodu ustali. Klasickou kojici jsem oblekla asi 5x, nesedi mi. Kupovala js 10 dni po porodu a mam ji velkou...

elen222
28. led 2016

já nedám dopustit na kojící podprsenky Anita anebo od Trioly. Též neporadím Brno, ale stačí si změřit objem přes prsa a pod prsy a objednat na netu, když nebude sedět, dají se vrátit nebo vyměnit. Mám teda velikost 75F a potřebuji pořádnou podporu 🙂, snažím se řídit heslem, že raději investuji do kvalitní kojící podprsenky, která prsa po celou dobu kojení dobře drží, abych je pak neměla "až na břiše" 😀 .

cuprice
31. led 2016

Zdravím, já bych v Brně doporučila rájprádla na Běhounské (mají i eshop) a nebo madampodprsenka, tam určitě poradí, taky se tam chystám.

placebka
5. kvě 2016

V Brně určitě Marks and Spencer, mají 2pack kolem 1000kč bavlna,pohodlné a odepínatelné předky košíčků, personál kdyžtak poradí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru