Kojicí podprsenka z H&M, máte zkušenost?

luj89
3. čer 2017

Ahoj maminky, máte některá zkušenost s kojicí podprsenkou z HM? Mají teď na e-shopu slevy, tak nad nimi uvažuju... Vyhovují vám? Sedí velikost? Děkuji 🙂

nikuu
3. čer 2017

Mají více druhů..já mám tyto a jsou super. Nosila jsem už i před porodem. A nosím pořád ( 6 měsíců)
http://m2.hm.com/m/cs_cz/productpage.0325027001... růžová/šedá

luj89
autor
3. čer 2017

@nikuu Dekuji 🙂. Muzu se zeptat, jestli jsi je porizovala pred porodem nebo az po?

barchen
3. čer 2017

Já mám tuto samou (link) a pak v černém. Jsou dobré, vlastně jiné teď ani nemám a nosím je na ven a teď občas už i doma protože mají výztuž a nevidět bradavky přes oblečení ale první 4 měsíce jsem je nosila jenom ven, protože kojení s nimi doma tak 6-10x denně je nepohodlné alespoň pro mne. Tím, že jsou hrubé, tak malé se s tím až tak dobře nepilo, musela jsem tu látku pořád přidržovat. A na noc určitě nejsou. Takže na doma a na noc jsem si koupila takovou klasiku (babičkovskou), jenom látka bez výztuže v obyčejném krámku se spodním prádlem a maximálně pohodlné. A kupovala jsem je až po porodu, protože jsem neměla tušení, jaká budou prsa. Do té doby (asi 10 dní po porodu) jsem měla jenom jednu bavlněnou než jsem se dostala tyto koupit.
http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0392933001...

luj89
autor
3. čer 2017

@barchen ta je moc pekna, ale bohuzel uz je jen v obrich velikostech... Mam doma jednu z astratexu, tak asi pockam az budu mit po porodu a koupim nejakou potom...

cizinkaa
3. čer 2017

@luj89 jestli máte alespoň jednu doma, tak bych zatím žádnou nekupovala a koupila až tak 3. týden po porodu... ty prsa po porodu ještě hodně nabydou a pak naopak hodně splasknou... jak se upraví produkce mléka. Takže těžko teď odhadovat velikost. 🙂

nikuu
3. čer 2017

@luj89 koupila jsem si je už před porodem a pak už je i nosila, klasická mi byla už ke konci nepohodlná kvůli kosticim, mám větší prsa. Sedí mi dobře celou dobu, je hodně elastická. Nosím je pořád i na noc a nikde netlačí.. po porodu jsem si dokoupila ještě jednu sadu.

mku
3. čer 2017

@luj89 me uplne nevyhovuji.... chtela jsem bezesvou a prijde mi, ze prsa jen zplacne... navic tam uplne nejsou kam dat vlozky (a na to jak je tenka fakt potreba budou...) koupila jsem kojici v bonprixu (stala jen o 100kc vic) a nosim ji uz ted (31tt) a naprosta spokojenost. Asi objednam dalsi.

luj89
autor
3. čer 2017

Nakonec jsem ji zatim neobjednala a zajdu si ji pak vyzkouset do kamenneho obchodu. I kdyz jsem si teda nevsimla, kde kojici podprdy v HM maji... Jestli u tehot.obleceni nebo u spodniho pradla...

nikuu
3. čer 2017

@luj89 já je našla u těhotenských věcí.

kaztov
24. čer 2017

Kde jste prosim videli slevy v e-shopu na kojici podprsenky HM? Ja se dneska zamilovala do 3 variant, jen 800 se mi za ne nechce davat :( - http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0325027001..., http://www2.hm.com/cs_cz/productpage.0512937001.... Treti variantu se mi na webu nedari najit, ale v obchode ji meli, take sportovni, barva bila a temne modra a na vrsku ma malou krajku (myslim, ze jsem ji nasla na webu na fotce od nekoho).

luj89
autor
24. čer 2017

@kaztov nahore je primo sekce ,,slevy,, ale ne vzdy tam najdes ty kojici podprdy, dost ten sortiment ve sleve obmenuji. Nebo tam jsou casto akce treba postovne zdarma nebo 10% sleva na vse. Jsem tam prihlasena k odberu novinek a fakt kazdou chvili mi chodi no mailu info o nejaky akci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru