Lidl těhotenské legíny. Jakou velikost si objednat?

amelia000
28. dub 2020

Ahojte, som v 8 mesiaci.
-Obvod bruska mam 108cm
-Obvod bokov mam 103cm

Vie mi prosim vas niektora poradit aku velkost legin si objednat?
Dakujem

mimco
28. dub 2020

@amelia000 takhle to nedokážu posoudit, ale, běžně nosím velikost M, teď jsem 31tt, nahoře mám cca 6kg a objednala jsem si M a sedí skvěle, jsou moc pohodlné...

astyna88
28. dub 2020

spíš už L, já si objednala M a ani jsem nepřetáhla přes bříško a to jsem měla kolem 110cm a nahoře 15kg.

e7
28. dub 2020

Já normálně z Lidlu nosím M tak jsem koupila M ale myslím si, že až břicho vyroste pořádně tak určitě přijde vhod L, určitě bych volila o číslo větší než jste nosila předtím 😊

aneta15
28. dub 2020

@amelia000 já jsem ve 37 týdnu mám 85 kg a L mě už tlačí na břicho. Jinak je obleknu v pohodě. Jen mi už nejsou pohodlné. Z HM mám M a jsou mi dobře. Přibrala jsem 15 kilo. Ale hodně jsem sportovala takže jsem před tehu nosila M.

isobara85
29. dub 2020

Ja bezne tam nosim M, koupila jsem M, mam ve 25 tt 5 kilo nahore a porad jsou mi pres bricho volne

kess01
29. dub 2020

@amelia000 já si pořídila o číslo větší než je má běžná velikost a ikdyz jsem ke konci měla 18kg navíc tak mi byly volné a padaly mi z bříška, tak jsem je nakonec ani moc nenosila 😁

amelia000
autor
30. dub 2020

No ja uz som objednala...tusim Lko :D dam vediet ako sedia a ci vobec 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru