Medela - noční kojící podprsenka. Jakou máte zkušenost?
5. pro 2025
Jak sedne, je příjemná, netlačí ? Objednat dle jejich doporučení? Dle toho bych potřebovala L, ale nevím, ted v těhu si připadám tak na XL 🙈
Jak sedne, je příjemná, netlačí ? Objednat dle jejich doporučení? Dle toho bych potřebovala L, ale nevím, ted v těhu si připadám tak na XL 🙈
@molu18 Mám a jsem spokojená 😊 Pohodlná, dobře drží prsa i přes noc a snadno se kojí bez složitého rozepínání.