Nadměrné slinění po celé těhotenství, pomohlo Vám něco?

raketka1
29. črc 2014

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli Vás některou taky trápí nadměrné slinění, já totiž ve svém okolí nikoho takového neznám.... 😒 Mám to od počátku těhotenství, pořád někam odplivávám, mám u sebe neustále plivátko i před spaním než usnu.... Je to strašné. Když se ty sliny snažím spolknout, tak se mi zvedne žaludek a udělá se mi ještě víc slin v puse. Pomohlo Vám něco? Jsem ve 34. týdnu, doufám, že po porodu to odezní....

fykyska
29. črc 2014

Nadměrné slinění v těhu nebo-li ptyalismus 🙂 mělo by po těhotenství vymizet - je to jeden z nepřijemných ,,zážitků" těhotenství který se může a nemusí vyskytnout tak jako zvracení..
Zkus se zeptat gynekologa jestli na to nění přímo nějaký farmaceutický doplněk , pasta, výplach, cucací tabletky..
Také zajdi do bylinkářství někdy na to mohou zabrat výplachy ust třeba heřmánkem, šalvějí mátou 🙂
Cucání bonbónů především mentolové zkus nebo žvýkání.Ale jak na koho zabírá jak co. Ještě můžeš zkusit z lékarny adstringentní ZUBNÍ PASTY , které se doporučují při zánětech dásní a paradentóze 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru