Stahovací kalhotky po porodu

jatrix
21. srp 2018

Máte někdo tip, jaké stahovací kalhotky jsou dobré po porodu (na rychejší návrat břicha do (ideálně) původního stavu)? Po prvním těhotenství mi zůstalo poměrně vytahané břicho, teď jsem těhotná znovu a chtěla bych si nějaké stahovací prádlo na dobu po porodu pořídit, než budu schopná začít s nějakým speciálním cvičením.
Pokud máte zkušenosti, a to jak s kalhotkami obecně, tak s konkrétní značkou, budu na vaše zkušenosti moc ráda, děkuji.
J.

preiba
22. srp 2018

@jatrix já si tenkrát kupovala tvarovací v Astratex a mám je schované.... Po porodu zase hned vytáhnu... 🙂

misicka1988
22. srp 2018

@jatrix Kalhotky bohužel neporadím. Já měla stahovací pás, a přijde mi asi lepší ( kalhotek musí být více ,pokud je nechceš každý den prát, pás stačí jen jeden 🙂 ) a má 3 zapínací řady. Pořídila jsem si ho před 3.porodem, také jsem se obávala vytahaného břicha. Nosila jsem ho hned druhý den po porodu, asi 14 dní. A břicho mám ok.

jatrix
autor
23. srp 2018

díky za tipy, asi taky zkusím ten pás, snad trochu pomůže. Jen se zeptám, co to bylo za značku?

andyskr
24. srp 2018

Taky určitě vyzkouším, pokud teda ještě bude příležitost.. po prvé jsem nic takového neměla takže příště (snad :D) .

misicka1988
24. srp 2018

@jatrix Značku už si bohužel nepamatuji, koupila jsem ho zde na koníkovi z druhé ruky. A jelikož i po mém použití byl stále jako nový, poslala jsem ho zase dál 😊

ewinka64
24. srp 2018

@jatrix taky jsem měla pás,prodává se v lékárnách s pomůckami. ... zn.jsou různé

jatrix
autor
24. srp 2018

tak už jsem si taky sehnala ten stahovací pás, taky z druhý ruky, uvidíme, jestli se bude konat zázrak 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru