Těhotenská podprsenka. Kdy si pořídit a jakou velikost?

jituskamou
27. pro 2020

Ahoj, jsem poprvé těhotná chtěla jsem se zeptat kdy si pořídit tehotenskou podprsenku jako asi velikost když před otehotnenim jsem měla 85/E děkuji za odpovědi

ema90
27. pro 2020

@jituskamou To vam asi nikdo nerekne, jak moc vam prsa vyrostou nebo nevyrostou, nalijou-nenalijou mlekem 🤷🏼‍♀️ Nejlepsi je si zkouset, coz tedka teda moc nejde, tak je asi nejlepsi, abyste se zmerila a podle toho si objednala. Vy sama prece musite vedet, jakou mate velikost prsou.

lentilkah
27. pro 2020

Myslis kojici? V tehotenstvi jsem nepotrebovala nejake specialni, jen trochu vetsi.

tynka9
27. pro 2020

Mě se nejvic osvědčily kojící sportovní podprsenky (bez vycpávek, kostic, z elastické látky. Kupovala jsem myslím v h&m. Měla jsem košíčky tak o 2-3 čísla větší už tak ve 4. měsíci, jak moc se prsa nalila po porodu to radši nekomentovat 🙈 ze 70/B,C jsem mohla mít tak 75/F možná G... ale jsou holky, které to tak třeba ani nemají. U dalších tehotenstvi jsem kojící podprsenky ani nenosila - ani v tehotenstvi ani při kojení (kojila jsem 1 rok a pak 1,5 roku). Oblíbila jsem si kojící košilky a chodím v nich naostro. Pri kojení mi netáhne na záda a je to pro mě nejpohodlnější.

jituskamou
autor
27. pro 2020

@tynka9 děkuji za odpověď budu se muset po nějaké pokouknout na Vánoce jsem dostala 85/e a jak mám jedno prší větší tak už to není ono už bych asi snesla i f

tynulaa
27. pro 2020

Já si naobjednala z bomprixu a nosím je už te občas.. A štve mě, že jsou vidět bradavky 🙄pak asi s vložkama to bude lepší...

tynka9
27. pro 2020

@jituskamou s košilkama jsem spokojená z Lidlu, jsou už a dobrou cenu.

romi85
27. pro 2020

Při prvním tehu jsem neměla ani tehotenskou,ani kojici.. a teď při druhem tehu jsem si koupila také jen klasicke,samozrejme větší..😁😉

amazonkajanik
28. pro 2020

@jituskamou já si koupila v 8měsíci a po porodu mi byla malá na obvod 😟 nakonec jsem ji ani nepotřebovala. Nosila jsem obyč sportovní a navíc jsem měla málo mléka,takže téměř nic neteklo a po 3měsících došlo úplně

agneska7
28. pro 2020

Bonprix ,mám stejnou velikost jako ty a jsou fakt super, na naše velké prsa je sportovní na 💩 a kozy z toho vypadávají a vložky do podprsenky taky , takže jedině Bonprix

jituskamou
autor
28. pro 2020

@agneska7 děkuji kupovala si tam i nějaké oblečení musím si nakoupit a jakou velikost jsi kupovala o číslo větší ?

agneska7
28. pro 2020

@jituskamou oblečení ne to kupuju v Lidlu jsou tam super ceny a na tu chvíli těhu to stačí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru