Těhotenské a kojící oblečení - značky a zkušenosti?

jezecek01
18. lis 2016

Ahoj, chci se zeptat na vase zkusenosti s ruznymi znackami obleceni v tehotenstvi. Jaky je pomer cena a jak to obleceni sedelo / sluselo v tehotenstvi, pridane bylo k necemu i pri kojeni. Nebo mate tip na nejake obleceni / strih, ktery slusel? Diky

lv
18. lis 2016

Oblekala jsem HM, hlavně jeansy. Jinak i trička, tuniky ne-těhotenské, delší. Kojící pár kousků, spíš běžné.

nuggett
18. lis 2016

Já jsem v šestém měsíci a věci pro těhotné jsou mi velké. Takže nosím dlouhé obyc trička...dlouhé svetry těhotenské leginy a kalhoty svoje původní strečove. Trika i kalhoty jsem si kupovala z bonprixu když došly tak super ale velikost 36-38 velké takže to budu mít až tak v 8-9mesici 😂 z lidlu mám taky tehu oblečení to je super mají i malé velikosti. V hm jsem se dívala, ale asi jsem měla smůlu ale bylo tam všechno velké.

msimankova
18. lis 2016

Doporucuji znacku Jožánek - pekne veci i materialy, nestoji ranec.

narcisa_winer
18. lis 2016

Nakupovala jsem hlavně v H&M, protože asi jako jediná značka mají těhotenské oblečení ve vel. XS, ale kvalita jejich oblečení je naprosto otřesná, jsou to hadry, co vydrží pár nošení. Naštěstí nikdy nedělali problém s reklamacemi, přímo na místě mi vrátili peníze na jejich kartu. Jedny šaty mám z Lindexu, jsou ucházející, ale za tu cenu nestojí. Poměr cena-kvalita podobný jako v H&M. Dvě trička mám od značky Jožánek, dobrá kvalita i cena, ale design nic moc, jsou to prostě jen obyčejné trička - nenadchnou, ani neurazí, nosím je na doma. Velmi hezké a kvalitní věci mají v Happymum, bohužel mají číslování posunuté o jednu velikost, takže já od nich mám jen jedny kalhoty, což mě hodně mrzí, kdybych mohla, nakupuji jen tam 🙂

ivpad
18. lis 2016

Já hodně nakupovala v Lidlu, bylo to fajn. Kalhoty v mothercare ( nevím jestli je i v Čr ) a trika normální jen větší, tak samo i svetry

michelette
18. lis 2016

Kupovala jsem v H&M kalhoty, zimni bundu a kojici tilka a byla jsem naprosto spokojena. 😊

kaja2016
19. lis 2016

Tak moje zkusenost ( s tehotenstkym a nosicim oblecenim - nekojim, tak kojenecky neporadim) je, ze se blbe schani, stoji za prd a nebo je desne drahy🙂 Ja jsem nakonec koupila jen dvoje dziny v HMku (600Kc za jedny a docela OK, zadna parada, ale da to nosit) a tilko. Jinak jsem prez dziny nosila takove ty tuzne polosaty (netehotenske) a bundu jsem nastesti zapla az do porodu. Nosici obleceni, to je zase jina odysea 😒 A presne, jak pisou holky. Pokud mas prumernou postavu (vel. 36-38), tak je ti v tehu maximalne velikost S 🙂

michaela110
19. lis 2016

Ja se oblékla se značkou HappyMum, pro představu prikladam par fotografii. Úžasný materiál a kvalita! Hlavne vse perfektně padlo az do porodu

michaela110
19. lis 2016

Jeďte dodám ze všechny fotky jsou od 7mesice těhotenství dále 😊

narcisa_winer
19. lis 2016

@michaela110 Sluší ti to, a Happymum má opravdu nádherné věci, škoda jen, že mají posunuté číslování o velikost. Závidím ti ty krásné šaty 😀

michaela110
19. lis 2016

@narcisa_winer děkuji 😊.
Já měla saticky XS/S stejne jako u netehotenskych 😊

magdanaty
19. lis 2016

Taktéž mohu doporučit Happymum. Oblečení moc pěkné a kvalitní příjemné materiály, jen mají holky pravdu s těmi velikostmi. I některé XS mi byly velké...

kaja2016
19. lis 2016

@michaela110
@narcisa_winer
@magdanaty to jsou moc hezky veci ty Happymum, akorat se na to divam. Skoda, ze jsem na to nenarazila v tehotestvi. Nemely byste tip na neco podobne hezkeho na noseni?

karlajasmine
19. lis 2016

Tak ja jsem asi divna ale me bylo vsechno tehotensky obleceni maly :D a to mam bezne velikost 38/40. Od 7.mesice jsem musela gumu u tehotenskych kalhot rozparat a presit nebo jenom rozparat, jinak bych to uz nenatahla ani za nic. Pritom na nohou mi to normalne sedelo. Tehotenska tricka z HM v moji velikosti uz od 7. mesice taky na nic... asi jsem mela velky bricho v pomeru ke zbytku tela, nevim.
Jinak Jozanek dobry, Happy Mum drahy ale super kvalita, Zoot ma taky tehotenske veci, neco jsem tam pokoupila.. C&A ma taky tehotensky oddeleni.
Na kojeni mi prijde nejlepsi obycejny volny triko, nez nejaky slozity vychytavky.

terka_85
19. lis 2016

Džíny a legíny jsem kupovala v H&M. Trička Jožánek.
Jinak šaty, zimní bundu i šaty na ples v HappyMum. Sice je to tam drahé, ale mají krásné věci. A i v těhotenství jsem chtěla vypadat hezky 🙂

janahala
28. pro 2016

Zdravím🙂 já jsem taky napřed nakupovala v H&M, ale pak jsem byla docela líná chodít po obchodech, takjsem riskla nákup přes net a úspěšně🙂 Našla jsem si těhotenskou módu najednom eshopu, kde mi i poradili, všechno poměřili, takže všechno těhotenské oblečení co jsem u nich objednala, mi sedlo perfektně🙂 Jinak odkaz na ně je tedy: http://clipin4you.cz/105-tehotenska-moda

jaga123
25. zář 2017

pro aktivni kojici maminky jen KOJO- www.kojo.shop.. perfektni funkcni trika na sport a kojeni 🙂

anna_90
Autor odpověď smazal
Zobraz
anna_90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru