• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské oblečení. Co nosíte?

18. srpna 2014 
iga: díky moc, já jsem trochu prošmejdila internet a objevila obrázek tak jak říkáš Ty - na kalhoty pod triko. Tak už ho mám. Díky ještě jednou.
5. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně teď přišly oblečky z Litexu a jsem spokojená :slight_smile: hlavně leginy jsou pohodlné
10. bře 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky chci se zeptat, zda některá máte těhu džíny NEW LOOK , jen by mě zajímalo jak vypadají na postavě a jestli nejsou jako pytel, protože jsou dost široké... díky moc (jen zatím koukám a zjišťuji co a jak)
19. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo rifličky nemá :confused:
23. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ja jsem kupovala kalhoty na www.damskeobleceni.eu , luxus :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete se kouknout na www.damskeoblečeni.eu , ja si s tama kupovala pár kousků oblečení, jsem s ním moc spokojená :wink:
23. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo tip na obchod, kde se prodávají (mohla bych sehnat) těhotenskou bundu na podzim/zima? Sjíždím internet a většinou mi to vyhodí u e-shopů, že daná kategorie je prázdná....popřípadě jestli má někdo tip na obchod, kde si koupil bundu volnější přes bříško a unosil ji jak v těhu tak i normálně. díky!!!!
6. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn Ahoj já vím o skvělém obchodě prodávajícímu módu "9fashion". Je to luxusnější značka ale poslední dobou mají hodně slevy. Dá se to koupit i přes internet ale je lepší si zajet do jejich kamenného obchodu ve Studénce (to je u Ostravy) je tam velice příjemné prostředí a některé jejich módní kousky se dají nosit i po těhotenství.
Když tak mrkni na stránky www.promi.cz. Rozhodně to stojí za to. Já jsem návštěvu spojila i s nákupem věcí pro mimi takže se ta cesta vyplatila.
5. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mejviz Jo jo litex je fajn, ale na mě moc sportovní...
25. kvě 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva těhotenské oblečení- resp. šaty a legíny je od české značky HOHO- koukněte na HOHO v internet. obchodě Lumpidu, nebo prodávají také na Fleru. Koupila jsem si od nich kojící šaty a legíny a nemůžu si je vynachválit!
16. srp 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsem také hezké těhotenské (i kojenecké) oblečení na Fleru, uživatel Jožánek (http://www.fler.cz/jozanek), zatím nemám odzkoušeno, ale vypadá to dobře :slight_smile:.
18. srp 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek