• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velká prosba o pomoc - těhotenské oblečení

22. května 2014 
Zdravím všechny, jsem tu úplně nová a ani nevím, jestli se sem moje téma hodí. Jsem těhotná (9tt), miminko bylo původně plánované, nicméně přítel se k tomu teď staví všelijak. Problém je v tom, že jelikož jsem ve všem spoléhala na něj (což byla hloupost, uznávám), dala jsem v práci výpověď a hned na to otěhotněla. Příští měsíc se tedy budu hlásit na pracák, přítel ovšem jaksi nevyřešil "finanční stránku věci". Vždycky jsem platila nájem, on se staral o ostatní, poslední dobou to ale vypadá tak, že jsem z minimální mzdy platila nájem a živila jeho a dva pejsky.
Takže to dopadlo tak, že věci pro miminko budu mít půjčené od kamarádky, protože nemám možnost pořídit vlastní. Teď ovšem nastal problém, se kterým jsem nepočítala (ne tak rychle) a to, že se jaksi nevejdu do svého oblečení. Chtěla bych, ač je mi to trapné, poprosit, kohokoliv, jestli doma nemá přebytečnou větší sukni, kraťasy, velikost 38-40, popřípadě i něco těhotenského. Samozřejmě bych zaplatila aspoň nějakou symbolickou částku a poštovné. Na běžné nošené z bazárku už jsem koukala, ale na to momentálně nemám.. Předem moc díky za jakékoliv odpovědi.
21. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkapal napíšu ti zprávu..
21. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju..
21. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus se připojit do skupiny Věnuji a Poptávám za poštovné
21. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
devendra děkuju za tip, jsem tu nová a ještě se moc neorientuji :sunglasses:
21. kvě 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky napíšu do zprávy