Zimná bunda pre tehotné, akú odporúčate?

maly_kukolar
22. zář 2016

Chcem sa spytat, ake zimne bundy pre tehotne odporucate - nie sportove, ale klasicke do mesta, na styl parky idealne. Zaujal ma Bonprix, ale mam tuto znacku zafixovanu ako nekvalitnu, navyse neviem, ci su dostatocne hrube - som dost zimomriva. Cenovo hladam nieco rozumne, cize ziadne bundy za 5 tis a pod :D Dakujem

sara84
23. zář 2016

Ja se vesla do kabatu normalniho az skoro do konce( na konci dubna jsem rodila) mela jsem dlouhy bundo kabat ze SAM a super, ke konci uz jen na triko ale stacil a bez investic zbytecnych...

mignona
23. zář 2016

Koupila jsem si HM a je pěkná, cenově 1500, takže skoro jako Bonprix, tam jsem viděla 1200-1500 taky, vypadaly na internetu hezky, ale taky jsem se obávala kvality. Jinak mají krásné v Esprit, ale taky jsem nechtěla dávat 4tis za bundu na 3-4 měsíce.

astyna
23. zář 2016

Tak si kup o číslo větší bundu a je to 🙂 Já měla takhle softsheelku do lesa...

martiniquest
23. zář 2016

Kamarádka má z Bonprixu softshellku a je spokojená. Být tebou objednám, vyzkouším a případně vrátím. Je fajn, že k těm bundám mají i vsadky na nošení dětí, takže to máš 2 v 1.

sisstin
23. zář 2016

Ja mam na noseni z bonpriex, je fajn. Jako tehu jsem ji nenosila, ale predpokladam, ze sedet bude pekne 🙂 na me je moc sportovni bez ditete, s miminem v poho 🙂

sisstin
23. zář 2016

Ale bude potreba svetr pod ni. Ja mam zimni od Angel wings nosici, je k ni i tehu vsadka, ale to uz je tech 4,5 tis no ...

mariejosef
26. zář 2016

Ja kdyz cekala v zime koupila jsem si levnou v gatu a pak ji prodala dalsi rok

maly_kukolar
autor
27. zář 2016

@mignona ahoj v ktorom hm si kupila prosim??? ja som bola na andeli a mali akurat tenucku latkovu parku 3ks vsetko Ska...potrebovala by som L..a hlavne ziadne zimne veci..:/

evapater89
27. zář 2016

Ahoj,ja prodávám z H&M bundu nošeno jen asi 3 měsíce, za 600.. Velikost M, ale řekla bych ze je to M, L

evapater89
27. zář 2016

@evapater89 omlouvám se že asem inzerce nepatří, jen jsem viděla otázku, a já momentálně prodávám. Kdyztak to smažte

maly_kukolar
autor
27. zář 2016

@evapater89 vyzera super, aj dobra cena, ale ja by som sa do nej asi nezmestila :( pred porodom sa mi podarilo pekne pribrat a teraz to tiez ide len hore :D fakt by osm potrebovala take l az xl :/

evapater89
27. zář 2016

No já ke konci těhotenství mela 86kg. A byla mi dobrá a rezerva tam byla jeste. Ted mam 64 a je větší dost na to zw je to M..kdyby jste chtěla rozměry, nebo se zajedte podívat do h&m je kupovaná loni v zimě - mozna budou mit stále stejnou nabídku a ozkoušíte

maly_kukolar
autor
27. zář 2016

no praveze som v hm nasla len 3 letne parky vsetko Ska :D kolko prosim meriate? ja uz sa k tej vahe blizim, ale zase mam len 168..tak mi prosim skuste poslat rozemry, hlavne cez prsia ci yb som ju vobec zapla 🙂

evapater89
27. zář 2016

Já měřím méně 😁 163.. A prsa mam D,E.. Poměřím vše a pošlu zprávu

fiiif
30. zář 2016

Vím že to sem nepatří, ale pokud by někdo prodával za rozumnou cenu těhotenskou zimní bundu, spíše sportovní ve velikosti M měla bych zájem. Budu rodit začátkem roku a na těch pár měsíců se mi nevyplatí kupovat novou.. navíc, bohužel si většinu nemůžu finančně dovolit.. a protože jsem přibrala pouze břicho, tak si nemůžu koupit ani o velikost větší, protože z ní vypadnu.. Moc děkuji a ještě jednou se omlouvám za nehodící se příspěvek.

mignona
30. zář 2016

@maly_kukolar V HM jsem objednala přes eShop, na prodejně nebyla nikde. Kdo budete objednávat, tak změřím kdyžtak, já měnila L za M, moje běžná velikost je M, tak doporučuju nepojednávat o číslo větší.

xvitk101
30. zář 2016

@maly_kukolar Kdysi jsem si objednala bundu z Asosu, a pak jsem ji prodala. Byl o ni velký zájem, asi jsem prodávala levně. Zkuste se podívat tam, měli pěkný výběr a kvalita ok.

maly_kukolar
autor
1. říj 2016

@mignona a ktoru si si prosim objednala? ja som nasla len tu zelenu parku a ta sa mi zdala tenka..na nete ma zaujala taka tmavomodra, vyzerala byt hruba..

maly_kukolar
autor
1. říj 2016

@xvitk101 hej asos je aj moja stalica, uz som objednala par maternity pulovrikov ale bundy zatial moc nemaju...mozno neskor, zase je 1.10...asi maju este cas 🙂

mignona
1. říj 2016

@maly_kukolar Tu tmavěmodrou, s kožíškem na kapuci, ta zimní je.

maly_kukolar
autor
1. říj 2016

@mignona taku so zlatymi zipsami? a da sa potom nosit aj po tehotenstve? da sa nejako stiahnut? na fotke to tak dementne vidno...

mignona
1. říj 2016

@maly_kukolar Dá, je stahovací šňůrka jakoby pod prsy, nad bříškem, a pak i úplně dole. Ta, co mají jen tmavomodrou, 1499. Zlaté zipy, jj, ta.

fiiif
3. říj 2016

@evapater89 je to velikost M? A těhotenská? Protože já mám M, ale potrebuju rozšíření přes břicho.. A kolik by jste za ni chtěla?

fiiif
3. říj 2016

@evapater89 jo a je mozny si ji nekde vyzkouset?

evapater89
3. říj 2016

@fiiif jej nezlobte se, dnes páni psala, ze za bundu zaplatila. Pokud přijdou peníze tak už není na prodej, kdyz nic nepřijde, tak Vas budu kontaktovat 😊

fiiif
3. říj 2016

@evapater89 jiste v poradku =)

topmama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
morcica
23. říj 2016

Mám tuhle: http://aukro.cz/3q261-bonprix-slusiva-tehotensk.... Je to bonprix a na aukru za super cenu.

maly_kukolar
autor
2. lis 2016

@mignona Ahoj, mozem sa ta tak dodatone este spytat, ako si s bundou spokojna? v tychto dnoch ti je v nej teplo? Zvladne este vacsie mrazy? 🙂

este som stale ziadnu bundu nekupila, nosim maminu bundu, ale uz zacina byt tesna...

mignona
2. lis 2016

@maly_kukolar Je super a teď je na ni většinou ještě i teplo, ale od příštího týdne už ji budu nosit trvale, je opravdu teplá, má kapucu, je ke krku, já ji doporučuju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru