Kdy oznámit šéfovi těhotenství?

miskamysicka
6. zář 2017

Ahoj, jdu si pro radu.
V patek jdu na UZ, ale vzhledem k tomu, ze jsem teprve na zacatku tehotenstvi (doktor mi volal pozitivni test na hCG v krvi a Clear blue tedt mi o vikendu ukazoval 2-3 tydny), tak nejspis jeste nedostanu tehotenskou prukazku.
Jenomze mam fyzicky hodne narocnou praci a dal ji delat nechci a ani nemuzu. Jak to mam sefovi rict, kdyz v podstate nemam nic v ruce? Nechci cekat treba az do 12 tydne, az budu miz prukazku a teprve potom za nim jit. 🙄

kacasa
6. zář 2017

Ahoj, nemam osobni zkusenost, ale pokud tu praci delat nechces, nemuzes..urcite Ti lekar muze napsat potvrzeni o tehotenstvi..to asi problem nebude.

miskamysicka
autor
6. zář 2017

@kacasa Asi ho o to budu muset pozadat, protoze jinak mu bez niceho v ruce nemuzu rict, aby pro me nasel nejaky vhodny pracovni misto. 😒

kacasa
6. zář 2017

@miskamysicka to chapu..nebudes tim problem myslim ;)

lassii
6. zář 2017

JJ lékař by ti měl napsat nějaké potvrzení. mě psal v 8.týdnu. Taky jsem nemohla některé věci dělat 🙂

miskamysicka
autor
6. zář 2017

Tak děkuji moc. 🙂

slavkakopaskova
6. zář 2017

Lekár by ti mal napísať potvrdenie.Mne tiež písala gynekologička pretože som mala hodne naročnu prácu a nemohla som robiť tie veci,ktoré som robila predtým 😉

galatea_a
6. zář 2017

Určitě jdi na gyndu, ať ti doktor napíše potvrzení. Já dostala průkazku až na konci 3. měsíce 🙂

aletheia
6. zář 2017

Urcite si nech napsat potvrzeni, ja otehotnela v lednu a na konci unora jsem to musela nadrizenemu rict, prace sice nebyla narocna fyzicky, ale pri kazdem odchodu z kanclu nas skenovali a to nebylo moc ok, takze jsem dostala povoleni a bylo to ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru