Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

martek
23. říj 2008

ja uz chci byt taky v druhym levelu! nemate nmekdo navodk, tak to muzu hacknout a preskocit sem naprimo???? 😎 😀

kallimer
23. říj 2008

já už chci taky 🙂

andreasek82
24. říj 2008

ahoj makoushi, tak jsem tady!!! 😉

andreasek82
24. říj 2008

sop, jennifer, kde jste?? 😕
a co vase tehulkovani?
v kolikatem jste tydnu?
uz jste byly na potvrzeni tehu?
a co srdicko? je tam uz?
jestli ano, v kolikatem tydnu ho pan dr. videl?
ja jdu na potvrzeni 29.10., tak jsem uz ted nervozni..

andreahrbacova
24. říj 2008

Ahojky holky,vidím že jste založili novou diskuzi.Nám to trvalo právě půl roku,než jsem otěhotněla,už jsem si myslela,proč tak dlouho,kde je chyba,jestli na mé straně nebo na přítelově.Byla jsem z toho špatná,a pak s eto najednou povedlo 😀

andreasek82
24. říj 2008

andrej, pul roku je uplne v norme.. nam devaty cyklus, to je jeste take v pohode.. do jednoho roku normalka, pak uz by se to melo zacit resit.. 🙂 ale to asi vis.. 🙂

andreahrbacova
24. říj 2008

já vím,ale kamarádky všechny kolem mě,otěhotněly hned,takže jsem si připadala,jako že bude asi někde nějaký problém.Ale není,a doufám,že ani nikde nebude,člověk s epořád bojí a toho svého mrňouska

makoush
autor
24. říj 2008

ahojda !!!! tak koukam, ze se tu pekne slejzame.. 😉

makoush
autor
24. říj 2008

andrej, tak ja byla na kontrole v 5+6 podle posledni MS a srdce už bylo vidět. Ale ono záleží na citlivosti ultrazvuku. Jinak dneska jsem v 9+0 😉 a na kontrollu jdu 3.11. zacinam byt docela nervozni, tak snad to bude ok..

andreasek82
24. říj 2008

makoushi, tyy jo.. ja budu taky 5+6, tak doufam, ze treba srdicko take uz bude videt, i kdyz s tim moc nepocitam.. to je super.. 9+0 🙂 to uz ses pokrocila tehulka, dalo by se rict.. a jak ti je a tak?
pribiras na vaze nebo zatim ne? co manzel? stestim bez sebe, vid? 🙂

jenniffer
25. říj 2008

ahoj všem, hlásím se po delší době, abych dala vědět, jak pokračujeme. Jak jsem před časem psala, začala jsem špinit, bohužel se to nezlepšilo, tak nezbylo než znovu navštívit dr. a výsledek? - od středy ležím v nemocnici. ☹ Mám nařízený příšný klidový režim, dostávám Duphaston, Ascorutin a čeká se, co bude. Dělali mi i ultrazvuk, srdíčko tlouklo. Jsem 6+3. Hurááá. 😵 Alespoň něco je v pořádku. Ale po každé, když jdu na záchod se děsím, jestli neuvidím krev. Při každém píchnutí v podbřišku přemýšlím, jestli je mimi v pořádku. ☹ Taky mám slušný nevolnosti - ale to je to nejmenší. Holky držte mi palce, ať je to všecho v pořádku a o mimi nepřijdu. ☹ Takhle jsem si tedy začátek těhotenství nepředstavovala. Tak dlouho jsme se snažili a teď tohle. 😠 Až budu vědět něco dalšího, určitě se zase ozvu.

Jdu zase ležet, mějte se. 🙂

andreahrbacova
25. říj 2008

jenn držím ti palečky,ať se brzo z nemocnice vrátíš domů a budeš si moc plno užívat těhotenství

makoush
autor
26. říj 2008

Jen, tak to je mi líto. Držím palce, ať to dopadne dobře. Drž se, psychika je mrcha, ale hraje velkou roli

kallimer
26. říj 2008

Ahoj holky,

sice sem ještě nepatřim, ale Jenn snad si mě pamatuješ ze snažilek: moc moc Ti držim palečky, aby všechno dobře dopadlo a brzy Tě postili domu. Drž se kočko

andreasek82
27. říj 2008

Jenn moc ti drzim palecky, at je vse v poradku, ale vim, ze vy dva to s mimiskem dokazete!!! 🙂
Davej na sebe pozor.. Myslim na tebe!!

makoush
autor
29. říj 2008

tak jak válčíte, děvčata?

jen, opravdu doufam, ze jsi vporadku...

makoush
autor
29. říj 2008

jinak u me to zacina byt docela krusny, nevolnosti se presunuly i na noc, takze misto spani travim na wc oprena o prkynko..uf..zatim jsem nezjistila, co na to aby bylo lip.. Blby je, ze v pondeli letim na sluzebku a nejak si nedovedu predstavit, jak to tam preziju..chjo ☹ ☹

andreasek82
30. říj 2008

ahojky holky, musime to tu poradne rozhybat! 😉
jenn drz se!
makoushi drzim palce, at je na sluzebce nepozvracis.. 🙂 mysleno z legrace 😉
taky zacinam mit zaludek lehce na vode.. 😒
vcera jsem byla na potvrzeni tehu, tak jsem podle ultrazvuku v patem tydnu.. myslela jsem si, ze uz v sestem, a tady mi to pise 7tt, no tak se v tom pak vyznej.. 😀 zatim je to jen takovy hrasek viz. me albicko..
holky, preji nam vsem, at jsou mimisci i my zdravi, at je vse jak ma byt.. at se nam za devet (ted uz mene 🙂) mesicu narodi roztomiloucke zdrave deti a a nam delaji samou radost.. 🙂

misa.ottovka
30. říj 2008

Ahojholky, přidávám se k vám, já otěhotněla přgsně po půl roce snažení, sedmý cyklus 😉
Andrej, gratuluji k těhu!!!!!!!!!!!!!

makoush
autor
30. říj 2008

ahojda...půl roku je prý statistický průměr 😉 no jo, jsme takové průměrné ženské 😀 doufam, že i tehu bude průmer, pak si muzeme pogratulovat

andrej, tak co? byla jsi u dr.? jak jsi dopadla?

andreasek82
30. říj 2008

miso diky!! 🙂 my devaty.. 😉

andreasek82
30. říj 2008

makoushi, mrkni nahoru, tam jsem to napsala 🙂

makoush
autor
30. říj 2008

andrej...je jsem to ale truhlik 😔 ten obrazek ti dal dr. automaticky a nebo sis o nej rekla?

andreasek82
30. říj 2008

makoushi, ona ho tiskla pro meho doktora (ten ma totiz dovcu, tak jsem u tehle pani dr. byla, jelikoz ho zastupuje) a tak jsem ji rekla jeste o jeden pro me.. 🙂 stal me 100,- kc.. chtela jsem ho hlavne pro tomika.. 🙂
jo a makoushi, ve svem profilu mas porad, ze ses snazilka, mozna sis toho jen nevsimla.. 🙂

makoush
autor
30. říj 2008

andrej, ja vím 😉 chci to opravit az po genetickych testech..

andreasek82
31. říj 2008

makoush, tak to jo.. to chapu.. ja se moc bojim, aby bylo vse v poradku a miminko se narodilo zdrave, muze se toho tolik stat.. ☹ ale clovek na to asi holt nesmi myslet..

jenniffer
31. říj 2008

Ahoj holky, jsem konečně z nemocnice doma. Mimi je pořádku. 🙂 Mám nařízený klidový režim, na další kontrulu jdu 10.11.Trápí mě slušný nevolnosti, celý den jen ležím v posteli. 😠 Dnes je mi líp, tak jsem vás chtěla pozdravit.

Makoush: máš můj obdiv, že zvládneš chodit do práce. To já bych fakt nedala. Jsou dny, kdy nejsem schopná vůbec ničeho. Ještěže mám super manžela. 🙂 Nevolnosti mě trápí teda hlavně přes den, v noci mám klid. Pomáhá hlavně často jíst malé porce, když je nejhůř dám si doušek coly. Od dr. mám napsaný čípky Torecan, jen pro případ, kdybych třeba během dne nesnědla vůbec nic. Závidím všem, které tohle minulo. Na druhou stranu, co bych pro mimi neudělala, že? 🙂

Andrea: gratuluji k potvrzení těhu. V těch týdnech mám taky zmatek. Podle dr. je to začátek 7tt, koník píše 8tt. Tak se v tom vyznej. 😀 Osobně si ale myslím, že týden sem týden tam fakt nehraje žádnou roli. Hlavně abysme měly zdravá miminka. 🙂 Už jste to řekli rodičům a v práci?

makoush
autor
31. říj 2008

Ahojda Jen, gratuluju!!! Jsem fakt rada, ze je to ok 🙂 Jinak ja si na nevolnosti koupila homeopatikum Gastrocynesine a diky tomu jsem se ve stredu poprve vyspala..uf..jen vcera se to rozjelo zas a tentokrat jsem nedobehla ani na wc..chudak muzskej.. Jen nevim, jestli ty homeo nejsou pro mimi skodlivy..preci jen to nebylo testovano na ucinnost a klinicke zkousky se na hemeopatika taky nedelaji.. 😒 V pondeli to chci probrat s dr. tak snad se dovim neco vic..

Jinak ja to v praci jeste nerekla, ted v po letim do Luxembourgu a pak dalsi pondeli do osla, takze potrebuju tam nejak rozumne fungovat...odvolat to uz nejde, mam letenky na jmeno, hotely, zakaznik je pripraven..takze jde o to prezit. Planuji to rict sefovi nekdy na zacatku prosince.. a doma to chci rict ted v po protoze ma mati 3.11. narozeniny 😉

Vy jste to v praci uz rekly? Pry neni zakonna povinnost to sdelovat, je to pouze a jen na rozhodnuti zeny a na typu prace, kterou vykonava. U me je problem to cestovani, takze chci odkroutit ty dve smluveny cesty, pak si vzit volno a pote to vybalim v plne parade....

andreasek82
31. říj 2008

jenn to je skvele, ze ses zpatky doma!! tam je ti urcite lepe! 🙂
ja tedy zatim zadne nevolnosti nemam, zvraceni vubec, akorat nekdy ten zaludek na vode..
ja to rekla v praci jen nekterym kolegynim, ktere slibily, ze to neposlou dal.. no tak snad..
vedeni to jeste nevi a asi s tim stejne jeste pockam.. moje mamka uz to vi, rodice toma jeste ne.. 🙂

jenniffer
31. říj 2008

Makoush: máš můj obdiv, že to cestování zvládneš. Já jsem jezdila na služebky ráda, teď už o nich nechci slyšet.
Andrea: super, že tě nevolnosti zatím minuly. Užívej si to. 🙂

V práci jsem to říct nakonec musela. Nejdřív to věděla jen jedna kolegyně, ostatním řekla, že mám střevní chřipku. 😀 Taky jsem měla v plánu to tajit déle, ale s tou hospitalizací a teď s klidovým režimem to prostě nešlo, takže už to ví všichni. Jdu se ještě na chvíli mrknout do našeho starého tématu a prsknout na ně pár těhu bacilů. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru