• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 17ti a maminkou. Komu to mám říct? Chci si ho nechat

20. března 2013 
pajuldo a kondom vám prasnul? :confused: :confused: :confused: nebo ste ani nepraktikovali přerušovanou soulož? :confused: Jsem nedočítala podrobně, tak nevim :wink:
21. dub 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím ti říct, že mě značně irituje tento moderní trend... Stejně jako psaní hrubek a jiných disproporcionálních chyb, a při tom to považovat za znak sociální nadřazenosti. Ergo tě musím požádat, abys zanechala tohoto hanebného ničení českého jazyka, jinak budu nucen urazit tvůj původ a přidat hanlivý přívlastek.

Piš jako člověk ty P**** Plesnivá :sunglasses:
22. dub 2008 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj příspěvek patřil "pajuldě" :slight_smile:
22. dub 2008 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2008 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem pochopila, ale to P**** Plesnivá?????? :confused:
22. dub 2008 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,to je nase stara znama,nemyslite?
22. dub 2008 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, kdo....Hvězdička? :confused:
22. dub 2008 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Vás neznám :wink:
22. dub 2008 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,nejdriv mame osobu c,1 s porblemem,pak osobu c.2 ,ktera osobe.c1 nadava...zachvili bude osoba c.3 ,ktera bude na strane osoby c.1...klasika
22. dub 2008 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris :sweat_smile: ... já to už radši neřešim, kdo ví :confused:

myslim že Pajulda je ,,opravová,, :confused: :sweat_smile: ... taková mluva se snad nedá nafixlovat :grinning:
22. dub 2008 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt :grinning:
22. dub 2008 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhLasíím s pajuLdou necháápu co těěm Lidem na tom vadíí :slight_smile:
jáá pro w změěnu pííššu všše w s veLkýým jen L :grinning:
22. dub 2008 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: áááááách
22. dub 2008 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis,co jsem rikala,to uz je moc
22. dub 2008 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co se dá dělat :rolling_eyes: ... běžž užž spáát, ty veLkej magore :grinning:
22. dub 2008 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
LLLLoLLLL :slight_smile:
užžžžžžžž jdu :grinning:
22. dub 2008 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je dneska za mluvu :confused: ... lol atd :confused: Jako brát si na dnešní mladou generaci slovník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. dub 2008 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že bych nebyla mladá, :sweat_smile: ale to je poslední tak tři roky mi přijde že náctiletí mluví svou hatmatilkou :unamused:
22. dub 2008 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikka.vo: právě jsem chtěla napsat to samé :slight_smile: Nechtěla bych potkat dítě vychované podobně mluvícím "člověkem" ... asi bychom se spolu nedomluvili :unamused:
22. dub 2008 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lol znamena laugh out loud- smat se nahlas,proste se rehtat
22. dub 2008 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, díky za vysvětlení, to vážně neznám :sweat_smile:
22. dub 2008 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to taky neznala,nez jsem si vzala Amika:grinning:
22. dub 2008 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hvezdicka29 : no dobrý ale já myslela že tadle diskuze je o něčem jinym a fak sem nečekala že PoProsim o radu a najde se tady někdo kdo mi začne nadávat za to jak Píšu ...
22. dub 2008 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebudu cist celou diskuzi - stejne se to zvrhlo uplne nekam jinam...ale postup je asi jednoduchy:
- gynda a potvrzeni pripadneho tehu
- probrat to s ptc tatkou
- probrat to s maminkou
22. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajulda, neber některé příspěvky vážně a být tebou, tak udělám to, co ti radí paolin :wink: Přeci jenom každý den je teď cenný, pokud jsi opravdu těhule. Dělala jsi si druhý test???
22. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alenka83 : no taky to tak ňák vidim.
No já sem si u Přitele jako že to zkusíme udělala jeden test a to mi ukázalo jako že sem ale že mam málo hCG taxem tomu nevěřila a Přitel si myslí že to bylo negativní a za Pár dní sem si to udělala znova a mam tam čárky obě a Plný ...
ale etě se chystam že si udělam třetí.
22. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alenka83 : teda dokaď neseženu tu gyndu.
22. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho ti mešká menstruace??? Pokud už máš 2 silné //, tak je víc jak pravděpodobné, že těhule jsi. Zvlášť pokud se ti zesilovaly. No, nečekej na nic a běž hned dneska k nějakého gyndaři ve tvém městě. Můžeš tam jít sama, bez souhlasu rodičů, aby tě vyšetřil! Jedině tak to pak budeš moct začít naplno řešit.
22. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, že se tím zaobíráte, myslím, že si tady z vás děvče akorát vystřelilo a teď se baví. Jinak si myslím, že pajulda, hvezdicka a lolinka je jedna a tatáž osoba. Taky si založím nový nick a napíšu sem takovouhle kravinu. To je můj názor, klidně se do mě hned pusťte.
22. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já to nemam Pravidelný ale většinou to mívám tak + - 2dny že v Březnu sem to měla asi od 19. do 23. a tedˇ¨ka v Dubnu sem to měla dostat tak 17.
Ale jak řikam nemam to Pravidelně takže to klidně může Přijít i Pozdějš.
A hlavně ani nevim v kolikátym bych měla bejt měsící takže chci zajít na tu gyndu ale etě musim někde najít ňákýho gynekologa ... no a Pak teda zjistim jak na tom oPravdu sem
Bych tam chtěla jít už neska ale nevim kam tak ho zkusim najít tady v okolí má někde bejt
22. dub 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek