Bílý až zažloutlý hustý výtok ve 40 tt

janca1991
19. bře 2019

Ahoj prosím o radu zda máte zkušenosti. Jsem ve 40+2 a od včera rána mám hustý bílý sem tam zažloutlý vytok . Odchází ho strašně moc stalo se mi že aj když jsem se utrela a zvedla se tak mi vytekl na nohy. A pokaždé jak jdu na wc tak když se utru mám ho plno na papíře
Omlouvám se za popisek ale mám strach aby to nebyla plodovka. Co myslite. Večer jsem měla asi 3 krát poslicky Ale zase se to uklidnilo. Děkuji za radu .

marketa1218
19. bře 2019

@janca1991 Nebude to hlenová zátka? Jenom mě to napadlo, do porodu mám ještě čas.

marketa11112
19. bře 2019

take myslim, ze by to mohla byt, a zrejme i bude, hlenova zatka. odchazi pred porodem, nektere treba den pred, jine tyden. muze byt cira az zluta, muze byt i s nitkama krve. jses ve 40 tt, mas to uz za par. za chvili budes mit mimco v naruci

cilkat
19. bře 2019

Pokud je to "sliz", je to téměř jistě hlenová zátka. Voda sice může být nažloutlá, ale je to voda (tekutá, nikoli vazká). Držím palce k porodu.

janca1991
autor
19. bře 2019

Děkuji všem za rady . Dneska jsem byla u dr. A taky říkal pokud je to hlen tak je to zatka. Kdyby to vypadalo jako voda je to plodovka. Děkuji vám

amenophus
20. bře 2019

Ja mela takovyhle vytok prubezne porad asi tyden pred porodem,ale ten hlavni "spunt" mi odesel az s prvnima kontrakcema (taky jsem si myslela predtim ze uz je to zatka,ale on hustsi vytok je taky obcas bezny ke konci tehotenstvi).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru