• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako sa dostať k MUDr. Vlašínovi v Brně?

5. března 2013 
Baby zajtra idem do Brna na genetiku. Chcela som priamo k MUDr. Vlašínovi,ale na recepcií mi povedali,že má plno. Neviete mi poradiť ako sa zajtra dostať priamo k nemu???? Skúsala som mu už aj e-mail napísať,ale neviem či mi stihne odpísať.
5. bře 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud k němu nejsi objednaná, a jdeš už zítra, tak se k němu bohužel dle mého nedostaneš :frowning2: Já u něho byla poprvé, podruhé už měl plno, a to jsem tam volala několikrát.
5. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já se k němu dostala přes recepci, objednala jsem se přímo k němu.
5. bře 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to by jsi se musela objednat přimo k nemu.
5. bře 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja jsem u neho byla na obou kontrolach a vzdy jsem musela byt objednana primo k nemu,jinac se tam clovek nedostane ,je to fakt spicka mezi temahle doktorama a proto ma porad plno...
5. bře 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem asi měla štěstí, vždy jsem se objednávala na recepci, neřekla jeho jmenovitě a pokaždý jsem byla u něj, 4x tuším. Ale na běžný těhotenský utz, ne nějaké genetické vyšetření.
5. bře 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já šla na poslední chvíli, byla jsem jediná bez doporučení lékaře. na recepci mě prostě někam vmáčkli, abych se vešla do tt a pak jsem tam ten den čekala hoooodně dlouho a věčně někdo "předbíhal". ani jsem netušila ke komu mě objednali, až časem jsem zjistila, že mě vmáčkli k tomu nejlepšímu. takže u mě prostě jen náhoda. nejdřív velký spěch a pak velká trpělivost :grinning:
5. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek