• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

4. dubna 2011 
vyvolávačka by případnému těhu neublížila...spíš by ho podpořila :wink: takže to se bát nemusíš....a neměl by ti stejně nic píchnout,když nebude znát výsledky z krve :wink: jestli by chtěl,raději bych změnila doktora :wink:
7. čer 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyvolavacka ti nic neurobi..neboj..ak tam nieco je udrzi sa to...ta inj..obsahuje progesteron..a to babenko udrzi..
7. čer 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky radeji kdyby me chtel pichnout reknu jestli by mi neudelal krevni testy... projistotu ale je mi to takove blbe neco chtit no:frowning2:

dicinko moc si me uklidnila s tou cystou tak snad to tehu bude:slight_smile: uz me zas boli podbrisek jako bychto mela dostat tak se pujdu asi ohrat do vany.. kdyztak se tu pak zastavim:slight_smile:
7. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky:slight_smile:
7. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru adka..daj nam vediet ako si dopadla..
7. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou dicinko snad dobre dopadnu stejne musim nakonec v ten patek:frowning2: maji to zmenene muj mudr tam je jen pondeli,utery a patek:frowning2:

Tak papa a pekne sny:slight_smile:
7. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tebe..o babetku..
7. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andri, neboj se, to fakt bude těhu, když je cysta, tak většinou dostaneš normální ms, a ten podbříšek fakt bolí i v těhu a na to, aby ti bylo blbě, je ještě brzo, ale vyvolávačky se vůbec neboj, pokud bys byla těhu, tak to mimču neublíží, naopak mu to pomůže (obsahuje hormon - progesteron, který v případě, že je ženská těhotná, podporuje udržení mimíše, a pokud není, tak naopak podporuje menses - je to divné, ale je to tak, můžeš si to najít na netu, ta vyvolávačka se jmenuje většinou agolutin)...

a takhle - ono to může být vidět i třeba 4+3, ale jen malinká tečička, často nemají doktoři ani tak dobrý ultrazvuk, a taky záleží na každém dni, jak je mimčo staré - já jsem po ivf, 3+5 neviděl nic a 4+5 už tam byly tečičky, ale den otěhotnění byl už 12. den cyklu, normálně je to často o dost později, takže tam vidět nemůže být nic.
7. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fialinko:slight_smile:
Moc dekuju k uklidneni a gratuluju k tehu:slight_smile:
No ja tam byla 30teho to bych ani 4tt nebyla no.. tak sem sla vazne brzo:frowning2: ovulku sem mel totiz az 18teho a PM jsem mela 3.kvetna sla jsem hned po vynechani..
Jinak mam stale citliva prsa rano ale silene pak nic a vecer taky..
Kdyz je cysta tak dostanes MS? asi ano ale pry muze byt zpozdena a pak treba praskne sama pokud je ta cysta folikularni... a ja nevim jakou asi myslel prave ale kdyz jsem tam prisla s tim ze meskam si myslel tuhle...
Zatim nekrvacim nastesti je vsecko ok-akurat vytok ale to je pry normalni tak uvidime:slight_smile:

Uz aby byl pateeeeek :slight_smile: dekuju fialinko:slight_smile:
8. čer 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janě že to je normální.a proč si tam nedojdeš hned v pondělí.dála jsi si znovu ještě dneska test :grinning:
8. čer 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nensy no nejdu v pondeli protoze to bude asi i tak brzy:frowning2: jinak bych sla no:frowning2:
Jinak BT dneska 37.3 :slight_smile:
nene nedelala prave se pro nej chystam jit v pondeli:slight_smile: v patek mi sla pro nej pritelkyne od brasky jenomze mamatest nemeli tak musim zajit teda az zitra pro nej a udelat si ho :slight_smile:
Asi si ho udelam 1-odpoledne a 2-v utery rano:slight_smile:
8. čer 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo.já teda tyhle ty bazální teploty moc nechápu jako že máš dneska tuhle teplotu tak by jsi měla bejt těhu? :slight_smile:
8. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko:slight_smile:) no ono se to meri jak ti skonci MS:slight_smile: a zapisujes si teplotky do grafiku a ono ta stranka ti ten grafik udela:slight_smile: po MS je teplota nizsi pod 37
napr. Po Ms 36.8 pak 36.7 6 pak zas 36.6 proste nejak tak pak den pred zvysenim je ovulace :slight_smile: a pak po ni maji byt zvysene teploty nad 37 (zena ktera nema teplotu nad 37) vetsinou nema ovulaci.-(
porad teda ty teploty jsou zvysene a pak ma teplotka nektery den klesnout a to znamena ze se dostavi MS :slight_smile: me se nedostavila tak mam teplotky porad nahore tak koukni na graf mela sem ovulku 18.5 to zelene je pravdepodobna ovulka pak ta cervena oznacena je ze by mela prijit MS a to zlute je tehotenstvi,,,
8. čer 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám dneska 36.9
8. čer 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha:slight_smile: a jak dlouho si po MS:slight_smile:
8. čer 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to 10 dostat :grinning:
8. čer 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to dobre kdyz chce nekdo otehotnet pozna tak plodne dny :slight_smile:) a vsecko no:slight_smile:
tak to jo je to zajímaví já si ji nikdy neměřila :grinning:
aha:slight_smile: tak to by souhlasilo.. 36.9 a ono by to teda melo klesnout:slight_smile: prave ze ja mela teploty treba den pred dostanim MS sem mela BT 37.0 dalsi den rano 36.8 a to sem pak hned dostala:slight_smile: podle toho sem to vzdycky i vedela:slight_smile:
8. čer 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky ne:slight_smile: merim 3mesice jinak sem nemerila ale ten prvni sem jen obcas merila:slight_smile:
8. čer 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi chceme ještě jedno teda jestli se to povede ale po císaři musím počkat aspon rok.já mám oba císařem :grinning:
8. čer 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha:slight_smile: a to jeste jde? kdyz ma nekdo 2 cisare muze jeste rodit?ja myslela ze kdyz ma nekdo 2 cisare ze uz otehotnet nesmi...:frowning2:

Maly mel 4,20 kg a 56cm:slight_smile: a cisar nebyl:slight_smile: byl normalne:slight_smile:
8. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám gyndaře primaře a ten mi říkal že to nevadí jestli ještě chci.tak syn měl 3990 a 53 cm.a dcera měla 3200 a 48cm
8. čer 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne:slight_smile: malej byl v porodnici nejvetsi :slight_smile: vypadal uz jak se narodil na 2 mesice:slight_smile:
Aha to jsem nevedela:slight_smile:
asi to neni jak kdysi znama po 2 cisarech nemohla znova otehotnet uz:slight_smile: prej by to bylo riziko:frowning2:
8. čer 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to už riziko seš víc hlídaná ale nevadí to .já stejně myslím že mi už mít další nebudem.já nemám komletně jednu stranu vaječník a vejcovod a druhou mám ucpanou a neprojde mo tam vajíčko už ted jsme stím měli problémi jesdili jsme na umělé oplodnění ale pak se nám to chytlo normálně bez uměl.oplodnění :grinning:
8. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensy no vidis takovy zazrak:slight_smile: tak se treba povede i to dalsi a kdyby ne tak umele oplodneni pokud by jste tak moc chtely:slight_smile:) Jdu uklidit pak se tu kouknu ju?:slight_smile: tak zatim papa:slight_smile:
8. čer 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím papa.mi to prubnem normálně bud se povede nebo nepovede .a na umělé už nejdu.zatím papa :grinning:
8. čer 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nensynko a procpak bys na umele uz nesla?:frowning2: pokud chcete mimi a nepovedlo by se to?:slight_smile:
Jinak kdyz byl teda ted zazrak tak treba bude zase zazrak:slight_smile:
8. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak andrea jak ti dneska vyšel těhu test zase pozitivní.? :grinning: dej vědět
9. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek