Máte hodnoty z ultrazvuku ve 20tt - CM (cisterna magna)?

innula
4. led 2014

Ahoj, prosím máte někdo z UT 20tt hodnoty CM (šířka velké mozkové cisterny) ? Jen pro porovnání.. Já jí mám v grafu nad normu, hodnota v 19+6 mám 5,6. Prosím, kdo máte toto měření, můžete sem hodit. A nebude větší u chlapečků? (mě tak napadlo🙂 A popřípadě ještě velikost BPD... Děkuji

fifa79
5. led 2014

cm 4,2mm, BPD 49,8...zatím to vypadá, že máme drobnější miminko váha v té době 416g

sonik05
5. led 2014

Já měla v 19+5tt tyto hodnoty: CM 4,9 mm, BPD 44,9mm, váha 293g
A teď ve 30+2 tt : BPD 7,7 mm což odpovídá 30+6 (takže malinko větší), ale např. AC (obvod bříška) 23,7mm což odpovídá 28+0 a váha 1321g. Takže v tělíčku zase drobnější.
Čekám holčičku a první dcera se narodila ve 40+0 a měla 3100g a 45 cm. Asi mám drobnější mimča, což mi tedy na porod vůbec nevadí 😉

janice_opice
6. únor 2014

tak my dneska 20+2 máme 3,2 mm...:(( asi malinkou,ale doktor neříkal nic že by bylo špatně....BPD 49 mm, váha 330g...s výsledky byl doktor spokojený a nic neříkal, jen, že jsme an výbornou a negativní tak nevím no..na grafu je tato CM hodnota jako jediná pod průměrem

oggynka
16. bře 2014

Ahoj holky, tak my mame CM jen 3mm. Tak nevim zda z toho mam byt nervozni...

berunice12
17. zář 2014

Ahoj holky můžu obnovit diksuzi a zeptat s eprosím kde ve výsledcích a zkrátkách najdu ,,velikost´´ miminka? Udává se tam? Moc děkuju 😉 asi sme pana doktora přeslechly a ted nevíme která hodnota to je 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru