Jaké používáte lahvičky na umělé mléko?

zuzaaaaa
4. srp 2017

Ahoj holky, jake pouzivate lahvicky na um, mame mesicni prdolku a doted jsme pouzivali lahvicku medela.

babuna
4. srp 2017

@zuzaaaaa ahoj já mám MaM anti colic (či jak se to píše) malá byla na UM od narození (po neúspěchu s kojením :( ) a máme je doteď kupovala jsem dvě malé a dvě velké používám všechny teď na vodu a čaj 🙂, mám i ty co jsou na naučení se z hrnečku ovšem ty madam používá k tomu aby se jimi polévala 🙂 opica 🙂

marcelka311
4. srp 2017

Já jsem spokojená s lahvičkami od Aventu, jiné jsem vlastně abi nezkoušela 🙂

kexina
4. srp 2017

Taky používám Mam Anticolic. První jsem dostala od kolegyň v práci na rozlučku a nakonec jsem byla ráda, bohužel je u nás nutnost od začátku. Ale ty lahvičky si nemůžu vynachválit, snadno se rozloží a umývají, prcek z nich pije bez problémů... takže za sebe určitě tuhle značku doporučuji.

35_a_budu_mamka
4. srp 2017

Philips Avent a spokojenost.

cartney
4. srp 2017

Mam anticolic žádné jiné nechce a že máme pěknou sbírku 🙂

mku
4. srp 2017

Holky co mate avent - co delate pro to, aby vam to miminka necintala kolem? Ja mam dvoutydenniho chlapecka, nekojim, z lahve basti skvele ale kolem krku je pak strasne mokrej i kdyz ma brindak...

barumat
4. srp 2017

Taky mam anti colic. Nejlepší.

anakolut
4. srp 2017

Za mě taky Mam anticolic, oběma dcerám plně vyhovovala a vyhovuje a skvělá je i na to vyvařování v mikrovlnce.

zuzaaaaa
autor
4. srp 2017

Dekuji vsem🙂

jitavrtule
4. srp 2017

@mku a mas tam spravne davou savicku? musis hodne zatahnout aby zaskocil ten silikon pod okraj plastoveho vicka, melo by to uplne licovat, bez zubu. Ja ji asi mesic mela danou blbe a taky mi prislo ze hrozne cinta 🙂
jinak osobne mam doma MAM anticolic, avent, medelu a nakou obyc malou lahev od canpolu, nejlepsi mi prijde ta MAM, protoze se da rozlozit uplne (na dno, dute telo, vicko a savicku) a nejlip umyt, navic ji maj v DMku takze neni problem koupit nove savicky a nestoji tolik jako Avent.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru