23tt a bolest v podbřišku

kaii
17. kvě 2018

Dobré ráno dámy 🙂
Jsem ve 23tt a každý den minimálně aspoň jednou se stane, že mě pobolívá v pod bříšku jako při menstruaci. Tvrdnutí bříška mívám taky, dnes si poběžím koupit magnézium, co jsem se ale dočetla pomáhá pouze na to tvrdnutí. Chtěla bych se zeptat zde s tím nemáte některá zkušenost. K dr. jdu v úterý a chtěla bych se ještě informovat tady mezi vámi 🙂

lucy1994
17. kvě 2018

Ahoj. Prý to bývá většinou v 1. trimestu z důvodu rostoucí dělohy, ale někdo to může mít celé těhotenství. Je to individuální 🙂 Ale určitě se na to poptej doktorky, ta tě prohlídne, ale mělo by to být v pořádku 🙂

kaii
autor
17. kvě 2018

v 1. trimestru jsem ty bolesti měla. Hrůza :D... Ale pak to přešlo a začalo to teď znova tak před týdnem tak právě nevím. 🙂

radkan91
17. kvě 2018

@kaii já jsem ve 24 tt a také mě břicho pobolívá jako při menstruaci, u doktora to vždy řeknu, prohlédne mě, prý je vše v pořádku, mělo by to být normální, ale u doktora bych to raději vždy hlásila 🙂

martaskaaa
17. kvě 2018

Mě taky bolí občas břicho, tak děloha se ti zvětšuje stále, miminko v ní roste, takže to může být ten "problém". Mě třeba bolí navíc v podbřišku když kašlu nebo kejchám :-/ 😀

priefi
17. kvě 2018

@kaii informuj dr.na gynde. Pripadne si domluv i drivejsi termin kontroly, musi se zjistit, zda se Ti nezkracuje cipek. Co se tyce magneska, gyndar Ti na recept muze napsat magnosolv bez doplatku (nebo s minimalnim doplatkem) 😉

cinam
17. kvě 2018

Me to teď bolelo celkem dost (16tt) šla jsem v pondělí na kontrolu a dostala magnezko. Čípek byl ok ale našli mi krev v moči a na to mi doporučil blokurima. Musím říct že teď po 3 dnech užívání obojího je to o dost lepší.

terla
17. kvě 2018

Kamaradce taky napsali magnezko tady na ty bolesti.Mela to taky kolem 20tt.Ja mela ted taky 30tt a kontrolovala mi cipek.Nastesti tahle kombinace s tvrdnutim bricha me neotvira.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru