Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Akné v těhotenství, co byste mi poradily?

pmedilkova
14. led 2016

Ahoj. Co byste mi prosim poradily na akné v těhotenství? Mám ho v obličeji, na krku, v dekoltu a na zádech... ☹ jsem z toho nešťastná 😒 děkuji

pety91
14. led 2016

Pořádně čistit pleť, vitamíny se zinkem ?, omezit sladké . 😀 Jinak asi nic nepomůže 😲 😲

no_title
14. led 2016

Aknemycin roztok. Jediné, co mi kdy pomáhalo. Je ale na předpis, může ho napsat kdokoli. Jestli je akné i na zádech, jedná se o těžší formu a může to řešit i kožní. Někteří kožní ale jsou trochu na baterky (ještě jsem nepotkala dobrého kožaře, tak ho hned zkraje ukecej na aknemycin a hlavně si nenech napsat přípravky s alkoholem, to akné jen zhorší)
Plus teda ještě pomáhá na akné nešahat a nemyslet na něj 😀.

veraga
15. led 2016

Zkus Skinoren. Mě pomohl.

frenny
18. led 2016

zkusi si zajít na kosmetiku a taky se snaž hodně o tu pleť pečovat, ale to víš hormony se ti zbláznili, ale za pár měsíců to už budeš mít dobré.

janawei
20. led 2016

Myslím, že si budeš muset pomoct sama. Nevím, jak jinde na kožním oddělení, ale u nás obvykle předepisují takové produkty, které bych na sebe aplikovala nerada normálně, natož jako těhotná. Souhlasím s pety91 - pořádně čistit, nejlépe nějakou přírodní kosmetikou, hodně pít vodu, omezit sladké a moc se tím nestresovat. Já mám na čištění osvědčené Čisticí tonikum 2 v 1 od Weledy, prožila jsem s ním i celé těhotenství.

plamenka84
20. led 2016

taky s tím bojuji, kožní mně doporučila Skinoren, je bez předpisu za 200Kč, akné se celkem zlepšilo, když nepomůže, tak zajdi na kožní a jinak pleti pomůže jen porod 😉 , měla jsem to tak i u prvního

Sem začni psát odpověď...

Odešli