Bolest kyčle, je to těhotenstvím?

eliesch1
11. kvě 2018

Ahojte mamky,potřebuji poradit,stále a stále se mi zhoršuje moje kycel,co jsem těhotná tak mě neustále boli a střílí ať do stehna je možné ze je to tím tehotenstvim?mam někdy potíže se skoro hýbat 😏 a o výtoku ani nemluvím, mám ho sileny,skoro až bílé kousky a docela i svedi,na další kontrole to samozřejmě proberu s mým dr. Ale zatím mě zajímají vase zkušenosti či rady,dekuji moc,přeji pěkný den 😋

niki1107
11. kvě 2018

Vytok mam taky. Sice nesvedi, ale bez intimky nefunguju, protoze bych mela vecne mokro 😕. Docela mi to vadi, v zivote jsem na nic takovyho netrpěla (pripadam si neciste), ale pry je to normalni a nic s tim clovek nenadela.

kaii
11. kvě 2018

Pokud svědí a jsou tam kousky, bude to spíš mykóza, těhotné na to hodně trpí. Teď jsem se s tím taky léčila. Nasadí prášky a po pár dnech máš klid 🙂. Pokud jdeš k doktorovi až za další dobu, myslím že se prášky dají koupit volně jsou tam 3 a jmenují se Clotrimazol. Miminku to nijak neublíží. 🙂
A kyčel mě taky bolela dokud jsem si nevyležela na novou matraci moje tělo 😃

priefi
11. kvě 2018

@eliesch1 ktery jsi tt?

lobella
11. kvě 2018

Ten bily vytok, nesvedivy, nepalivy nez zaoachu by mela byt hlenova zatka, ptala jsem se na to sve dr a ta rikalaze ta zatka se takto uvolnuje postupne a cela odejde pred porodem, ze je to normalni, udajne by to mela 4 cm tlusta zatka, vetsine odchazi v prubehu celeho tehu, tot ten vytok... Od 3.mesice me tez boli kycle, hlavne leva a cely levy bok, posledni dva dny je to uz celkem dost silne, ze nemuzu sedet, stat, lezet nic... Jsou to vazy co se povoluji, opet nekoho to zlobi uz od prvniho trimestru, jinou az par dni tydnu pred porodem...

eliesch1
autor
11. kvě 2018

@priefi 16tt a postupně je to vše horší a horší

kamste
11. kvě 2018

Na uvolnění kyčlí mi pomáhalo cvičení na gymnastickým míči - mnohdy stačilo se jen tak pohupovat a nebo kroužit pánví. A na noc polštář mezi kolena.

priefi
11. kvě 2018

@eliesch1 hlen je v tehu sice silnejsi, ale nemel by byt doslova hrudkovaty, jelikoz pises, ze Te i svedi, jedna se o kvasinky. Doporucuji jist probiotika, pomuzou telu se s kvasinkami poprat. Mohl by Ti pomoci clotrimazol, je i masticka i cipky, tehotnym se casto davaji ty slabsi, kterych je v baleni 6. Pokud mozno brkni jeste dnes na gynekologii a porad se ohledne toho. Pripadne by mohli poradit i v lekarne. Tato lecba se nedoporucuje v 1.trim a na konci 3.trim. 2.trim je bezpecny

cuuza
11. kvě 2018

@eliesch1 Boraxove globule, můžou se cele těhotenství a dobře zabírají na vytoky. Spi na boku s polstařem mezi koleny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru