Bolest vaječníků a v podbřišku v 5. měsíci těhotenství

d_dee
30. pro 2014

Ahoj všichni, jsem skoro v pátém měsíci těhotenství a pozoruju, že mě pobolívá často pravý vaječník a taky v podbříšku. V noci mám bříško takové moc "nafouklé". Máte některá stejný problém? Bojím se, ať není něco špatně. Je to mé první těhotenství. V pátek jdu na aminocentézu, tak nechci nic podceňovat, aby to nebylo nedej Bože ještě horší... Děkuji všem. 🙂

emisekkk
30. pro 2014

nejsou to spis vazy? ja si to u prvniho tehu taky myslela,protoze to bylona strane jako u vajecniku. pak jsem bylau dr. a ta mi rikala,ze to jsou vazy,ktere se napinaji jak deloha roste. Jsou to vazy,na kterych je upevnena deloha,nevim jak to presne popsat. Bolela me vzdy jen jedna strana a bolelo to docela dost,ale potom to preslo. U dalsich tehu to bylo taky tak.

emisekkk
30. pro 2014

jo a bylo to presne v 5.mesici.

d_dee
autor
30. pro 2014

@emisekkk Aha tak to netuším. Je to možné. Zatím jsem se gynekologa neptala tak se bojím. Snad je to normální věc.

emisekkk
30. pro 2014

ja si myslim,ze je to ono,ale je to jen ma zkusenost. Pokud mas obavu,zajdi pro klid a jistotu k dr. Drzim palce.

d_dee
autor
30. pro 2014

@emisekkk děkuji.

lentikalena
4. led 2015

Ahoj holky prosím o radu.Jsem 17.tt těhotenství.Začala jsem silně krvácet.Na utc mi řekli,že je minísek v pořádku srdíčko tluče a hrdlo je uzavřené.Pobolívá mě v podbříšku a jako by mi něco tlačilo na čípek. Jenom mi řekli,že nám nízko placentu.Docela se bojím měli jste někdo podobné příznaky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru