Bolest zubu v těhotenství. Dají mi umrtvující injekci?

baraakevinek
6. srp 2016

Ahoj holky, včera jsem si dělala tt a je pozitví, jenomže mě jako naschvál začal strašně bolet zub který má v plánu moje zubařka vytrhnout. Bohužel je výkend takže budu muset jít na pohotovost, myslíte že, kdyby mi ten zub trhaly dali by mi injekci na umrtení?Protože bez injekce se strašně bojím tak co myslte máte s tím nějká zkušenosti?

radka8888
6. srp 2016

@baraakevinek zuby se bez umrtvení netrhaji. Běžte na pohotovost. Je lepší to vytrhnout než se ladovat buhvi čím. A stejně to nepomůže.

baraakevinek
autor
6. srp 2016

Taky to tak vidím celou noc sem nespala je mě z toho zle takže za chvíli vyrážím :(

fifina86
6. srp 2016

@baraakevinek injekci v pohode dat muze.Pokud by chteli rentgenovat,tak rekni o pozitivnim tt ;)

baraakevinek
autor
6. srp 2016

Ano, to mám v plánu 🙂 . Ale upřímně bolí trhání zubů? Ještě mi zub netrhali takže se docela dost bojím ☹

brookmichaela
6. srp 2016

V 1.trimestru se nedoporucuje anestezie, samozrejme kdyz se to neda vydrzet tak Ti ji pichnou i ted. Ale kazdopadne jimcto rekni dopredu.

fifina86
6. srp 2016

@brookmichaela tohle je lokální,vůbec se k dítěti nedostane.
@baraakevinek trhání nebojí,nic necítis.

bajjunka
6. srp 2016

V 10tt a 20tt umrtvení kvůli opravy zubů, a 15tt umrtvení kvůli trhání osmičky. Pokaždé na dvakrát, první injekce nikdy moc nezabrala. Po osmičce 4dny na paralenu, 3-4tab denně, a vše v pořádku. Bat se nemusíte, určitě je to lepši než trpět. Já to s osmičkou chtěla vydržet až do porodu, ale to bych neměla šanci dát. 😉

baraakevinek
autor
6. srp 2016

No holky už to mám vytržený (prvni mi to chtěl normálně vytrhnout, no nešlo o tak to páčil, taky to nešlo.Nakonec mi to musel řezat a mám 3 stehy ☹ ) Zvládla jsem to a aspoň mám pokoj a opravdu to vůbec nebolelo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru