Chudokrevnost v těhotenství, dotazník

luigi344
16. dub 2015

Ahoj maminky. Dělám výzkum na téma informovanost mladých žen o chudokrevnosti v těhotenství. Mohly by jste mi, těhotné ženy, vyplnit dotazník? Moc děkuju za pomoc.
http://www.survio.com/survey/d/Q9C2J6U7G0M1B2O9O

radu152
2. kvě 2015

Dobry den, ja bych se chtela zeptat jak je nebezpečna Chudokrevnost? Sem ve 31+6tt dekuji

luigi344
autor
2. kvě 2015

Pokud je léčena a pod lékařským dohledem, tak se není čeho bát. Nejkritičtější je to v období prvního trimestru, ale chudokrevnost má zhruba 20% lidstva a větší polovina o tom ani neví. Takže opravdu, není nebezpečná 🙂

radu152
2. kvě 2015

No pani dochtorka, mne uz po druhe posila do nemocnice pry na trazfuzi krve a hospitalizaci a kdyz prijedu do nemocnice na lochotin plzni tak mi reknou ze to je v poradku ze to na krev neni a , proc mne tam posila mam nizkej hemoglobin v krvi nebo mam zmnenit Hematoložku

luigi344
autor
3. kvě 2015

A vás tam posílá obvodní lékařka?

radu152
4. kvě 2015

@luigi344 Hematoložka nee moje dochtorka .. na pred mne tam poslal Ginegolog a od ty doby tam chodím dnes sem byla na krvi a mnela sem Hemoglobin tydnem 82 - a dnes 86 a ze mam nizkej

luigi344
autor
5. kvě 2015

No spodní hranice je 120. To už je docela nízké... V kolikátém jste týdnu?

radu152
6. kvě 2015

32+4tt

ronyx
6. kvě 2015

@luigi344 Asi jsem úplně blbá,ale nevím jak ten dotazník odeslat,vyplnila jsem,ale nikde nevidím odeslat... 😀

luigi344
autor
6. kvě 2015

Né, já už jsem ukončila sběr dotazníků... Jste moc hodná, děkuji 😉

luigi344
autor
6. kvě 2015

@radu152 Tak zkuste třeba nahradit strádající železo ve stravě. To znamená hodně zeléné listové zeleniny, maso, játra, luštěniny, oříšky, madle, cizrna a podobně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru