Dithiaden v těhotenství, užíváte? Kolik denně?

palmolivka
18. dub 2015

Ahojky holky chci se zeptat používáte někdo dithiaden v těhotenství a kolik denně?? jelikož mám atopický ekzém tak beru tak 3x denně po půlkách...

sislik2010
18. dub 2015

Neužívám Ditiadem, ale Claritine na alergie a užívala jsem u obou těhotenství. Ale ne stále vždy až ke konci těhotenství, jedna sestřička na kontrole mě strašila, že budu mít spavé dítě. Ani jedno není spavé a obě jsou šikoné a velmi velmi živé.

nov.tere
18. dub 2015

Ahoj, Dithiaden se v těhu užívat nesmí. Měla by jsi se o jeho užívání poradit s lékařem. Já to udělala a řekla mi že si ho mohu vzít jen v nejnutnějších případech kdy třeba vím že to je jednou za týden. Mám také atopický ekzém a teď v Těhu je to děsný. Ale bez porady s lékařem bych ho neužívala 🙂

michalusenka
18. dub 2015

ja jsem alergik docela dost - pyl, prach, travy a bez leku temer celorocne moc nefunguju. ted v tehu muzu jen sprej do nosu jednou denne, nic vic. navic resim ze mam po laserove operaci oci a alergie se mi projevuje i v ocich tak sem zvedava, zatim mam pry vydrzet

sara84
18. dub 2015

Ja mam v tehu napsany Zodac, zpocatku jsem nebrala,ale zhorsila jsem se, tak musim denne!

elielizabeth
18. dub 2015

Já bohužel musela u druhého těhu brát spoustu silných prášků na astma několikrát denně, když mi bylo nejhůř tak i přímo z infuze a syn se narodil sice o 3 týdny dříve (ale to bylo spíše kvůli tomu hroznému astmatu), ale zdravý a je zcela v pořádku. Prvně jsem měla Zodac, pak mi to vyměnili za něco silnějšího a teď, když už nekojím a nemusím v noci vstávat, tak Dithiaden. Ale poradila bych se, být tebou, i tak s lékařem, jestli třeba nemůže vyměnit za nějaké jiné prášky počas těhotenství a kojení 🙂 Ať máš klid v duši a nemusíš trpět kvůli tomu ekzému

cepanka
20. dub 2015

Ja mam polyvalentni alergie a nabeh na astma...vsechny leky (prasky, kortikoidni kapky do nosu) mi dr. zakazala..nechala mi jen Ventolin (inhalator). Urcite je nutne se poradit s alergologem..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru