Gestóza. Je tu někdo, kdo ji měl?

ivulinda
22. bře 2008

Je tady nekdo kdo mel gestozu?

ivulinda
autor
25. bře 2008

HALO HALO 😀

ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
30. bře 2008

tak tady asi nikdo není

ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivulinda
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emjee
30. bře 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... perada • 1d • 28. srpen 2007 ve 21:25 pise:
Taky jsem nevěděla co je to gestoza, ale na netu jsem našla infa je to vlastně preeklampsie.

k preeklampsii viz napr. https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

a skus sa poradit aj s porodni babickou v tomhle tematu https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ivulinda
autor
30. bře 2008

a kdo jsi,že mi tohle píšeš

lucyx
2. dub 2008

Ahoj Ivulinda, ja som mala ťažkú gestózu. Lilinka sa nám narodila v 35. týždni. Našťastie je úplne v poriadku a teraz má už 4 mesiace.

kulicka
2. dub 2008

ivulindo, zvlastni tvoje reakce...
emjee se snazi ti pomoci odpovedet na tvou otazku, jinac je moderator na tomhle foru, takze prehled ma...

ivulinda
autor
4. dub 2008

jen jsem se zeptala kdo to je,že mi poslala ty odkazy nic víc!!tak nevím o co jde!!

ivulinda
autor
4. dub 2008

Ahoj lucyx:nám se Adélka narodila ve 38 týdnu a tyky jsme měli na hraně 😒

kacka.va
4. dub 2008

ivulindo: to je úplně normální, že když už se o tom někde tady na serveru mluvilo, tak se pošle jen odkaz.

ivulinda
autor
4. dub 2008

kacka.va:ale tady tahle ta diskuse tu vubec nebyla,a já nevěděla,že emjee je moderator na tomhle foru.omlouvám se

kacka.va
4. dub 2008

se omlouvat nemusíš 🙂. Já jen, že ten dotaz, jak by psanej mi přišel docela drsnej 😉

ivulinda
autor
4. dub 2008

ne nebyl vubec drsnej!nic není na tom když se zeptám kdo je emjee když mi ty odkazy poslala...a špatně jsem to nymslela.Ale to je jedno

ivulinda
autor
4. dub 2008

a mužu se zaptat jsetli máš ty něco společného s preeklampsii-gestozou?

kacka.va
4. dub 2008

kamarádka měla.

ivulinda
autor
13. dub 2008

holky tak co s tou gestozou????pište

lucyx
13. dub 2008

Ahoj Ivulinda, a čo presne chceš vedieť o gestóze? Ja som mala celé tehotenstvo vyšší tlak, tak 140/90 a moja Dr. to vôbec nijako neriešila, v 35. tt som šla do poradne a mala som tlak 180/130. Keď ma prijímali do nemocnice, tak som sa triasla akoby som bola pod prúdom. A mala som aj bielkovinu v moči a nohy som mala také opuchnuté, že som nevládala chodiť, tvár celá opuchnutá, oči tiež. Po štyroch dňoch v nemocnici, nadopovaná liekmi a injekciami mi už bolo tak zle, že som začala strácať zrak, tlak som už mala cez 200, takže som rodila v 35. týždni. Malá bola štyri dni v inkubátore, lebo mala nejakú infekciu. V nemocnici sme bóli o týždeň dlhšie ako normálne narodené deti. Ak budeš ešte niečo chceš vedieť, tak napíš. Aj ja som potrebovala počas tehotenstva poradiť, lebo ma ten tlak znepokojoval a vždy mi pomohlo, keď mi niekto poradil.

ivulinda
autor
25. dub 2008

ahoj lucyx,já jsem taky měla těžkou gestozu.taky jsem byla calá zpuchlá,od hlavy až k patě 😒 .a malá se narodila císařem ve 38 týdnu.taky mě dr.poslílala do nemocnice a oni mě posílala pořád zpět,až pak jednou co mě tam dr.zase poslala tak už si mě tam nechaly to byl pátek a v sobotu se malá narodila,ale kdyby se nenarodila v sobotu tak bychom tady asi už dneska nebyly mi říkal doktor co mě rodil...neměla už jsem plodovou vodu a přitom mi vubec neodtekla a měla jsem jí zakalenou a malá se dusila neměla kyslík ☹ .Ale hlavní je,že je zdravá.a mužu se zeptat sice trošku osobní otázka,ale mužeš mít ještě nebo chceš mít děti ještě?

ivulinda
autor
25. dub 2008

já už ne ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru