Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hemeroidy, jak to vypadá a co to obnáší?

aspnet
5. pro 2014

Dobrý den, nevím přesně ale asi mě začínají trápit hemeroidy? Netuším jak to vlasně vypadá a co to obnáší? Jak probíhá takové vyšetření a kdo se tím zabývá ?Obvodák nebo gynekoložka? Jsem 35tt jablka jím každý den abych měla vlákninu ale zácpou trpím celkem pravidelně... ☹(( Trápí se někdo podobným problémem?

leniczka23
5. pro 2014

Mám s tím zkušenost..nemusíš hned utíkat k doktoru,pokud to tedy nemáš nějaké velké..v těhotenství obzvlášť ke konci to je celkem běžné..kup si mast nebo čípky..já jsem pro mast například http://www.lekarna.cz/procto-glyvenol-1x30gm-kr... ta se může používat i během těhu a udělej si sedací koupelě z dubové kůry..mělo by to zaručeně pomoct..

vikirobi
5. pro 2014

Řeší to chirurg.Docházela jsem po každém těhotenství 2-3 návštěvy a měla jsem klid 🙂

martinakl
5. pro 2014

Specialista je proktolog. My to máme vrozené snad všechny ženský v rodině. Takže mě to trápí už dlouho, střídavě je to horší a dobrý, že o tom ani nevím. Celkem se to zlepšilo se změnou stravy. Nejím téměř lepek, mléčné produkty, jím hooodně zeleniny a ovoce, hodně piju, a tak. Jinak ten procto-glyvenol mám taky osvědčený.

miruskapivonka
7. pro 2014

Ke konci těhotenství je to normální. Mně stačila mastička Preparation H, je super, pomůže a může se v těhotenství a nebo ProctoGlyvenol. Chirurgicky se to řeší, kdyz je to dlouhodobé, ne? s tím zkušenosti nemám, měla jsem to jen chvíli ke konci těhotenství a mastička pomohla. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli