Horečky na úplném začátku těhotenství. Je to špatné?

zuzanna112
25. pro 2022

Ahojte. Ráda bych slyšela vaše zkušenosti. Poslední menstruaci jsem měla 22.11., pak jsem chytla zánět průdušek a vysoké horečky nad 38, jeden den dokonce 39,5. Ty horečky byli ve dnech od 9.12. do 13.12.
20.12. my nepřišli měsíčky a test ukázal 2 čárky. Je to hodne špatné vzhledem k těm horečkám? Měla jste to některá taky, vysoké horečky takhle hned na začátku a mimi bylo v pořádku? 😔 jsem z toho hodne špatná.

lencaa11
25. pro 2022

@zuzanna112 každé tělo může onemocnět v kterým koliv týdnů teď jste teprve na začátku určitě to bude dobrý hlavně ať jste brzo v pořádku ☘️☘️ kdyz tak radši zajít k lékaři ať se na vás podívá

fifinka2020
25. pro 2022

@zuzanna112 pokud si dobře pamatuju, tak na začátku ještě není vytvořena placenta, mincí si žije svým životem, tak by to podle mě mít vliv nemělo...

fifinka2020
25. pro 2022

@lencaa11 no teď tam sotva uvidí to mimco, to se obávám, že doktor moc víc nezjistil...

lencaa11
25. pro 2022

@fifinka2020 měla jsem spíš namysli obvodnaka že kdyby bylo hůř ať paní zajde

zuzanna112
autor
25. pro 2022

@lencaa11 děkuji. U obdvoďačky jsem byla ještě než jsem věděla, že jsem těhotná. Na gyndu jsem volala, ale teď vyšetření nemají smysl tak brzy

zuzanna112
autor
25. pro 2022

@fifinka2020 doufám že máte pravdu. Mám strach aby to nějak ten zárodek nepoškodilo. Ale je pravda, ze to se teprve asi uhnízďovalo

lencaa11
25. pro 2022

@zuzanna112 na gyndu se většinou chodí kolem 7-8tt skrz srdíčko jinak je to teď na těle a přírodě to může ovlivnit cokoliv když tělo řekne ne tak se může žena stavět na hlavu důležité aby vy jste se taky brzo dala dohroma a uvidíte malé to taky zvládne s vama ☘️☘️

aselluska
25. pro 2022

@zuzanna112 u nás bylo po vysokých teplotách vše v pořádku

zuzanna112
autor
25. pro 2022

@aselluska jeee to ráda čtu. Moc děkuji za Vaši reakci! 👌🙏😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru