Je to normální?

radu98
19. čer 2019

Ahojda, dneska jsem jela na gyn. ambulanci s tím, že mám silnou křeč v podbrišku, až jakoby i vevnitř v oblasti čípku (jsem 29tt), a trvalo to asi 3-4 hodiny skoro v kuse, až jsem se nemohla hýbat. Můj lékař měl bohužel zrovna operační den. Vše ten jiný doktor zkontroloval a prý se neotvírám a čípek je normální. Ale co mě zarazilo, tak to, že když jsem mu řekla, že poslední dvě hodiny musím často chodit čůrat, ale vyčůrám toho málo, jak se to ani nestihne naplnit, tak mi vzal vzorek moči céckováním (to bylo dost nepříjemné a teď z te bolesti moč. Trubice nemůžu usnout), přitom jsem mu říkala, že bych se do zkumavky zvládla v klidu vyčůrat 🤷🏼‍♀️ Kdyby mě to teď tak nebolelo, tak se tím tak extra nezabývám, ale nějak nechápu proč to dělal? 🤷🏼‍♀️
A otázku, proč mě tak hrozně bolí ten podbřišek, mi stejně nezodpověděl. Dostala jsem pokyn jíst magnezium a poslal mě domu. A sestřička mi jen řekla ať se šetřím a mám nohy nahoře...
Bolest toho břicha je furt, sice je buď slabší a nebo ji přebíjí ta bolest od cevkovani, přitom cevkovani by prý bolet nemělo 🤷🏼‍♀️ Jsem z toho nějaká celá nesvá😏

moxha
20. čer 2019

Odebíráním moči cévkováním se zajistí její sterilita,která í přes tvoji snahu o dobrovolné vyčůrání by nemusela být zajištěna.

widowblack
20. čer 2019

@moxha přesně tak , určitě si malš zavolat na výsledky , pokud tedy nedělal rozbor hned ale může to být začínající zánět moč .cest což je velmi bolestivé , a pokud to vyšlo negativně tak můžeš mít cesty jen podrážěné ....

lajla
20. čer 2019

Udělal dobře, kuk Google, nebo se raději ptát

radu98
autor
20. čer 2019

@widowblack měla jsi pravdu 🙂 je to zánět močáku. 😏
@lajla Já jsem se ptala, ale on vypadal, že ho nebaví cokoliv vysvětlovat (řekl jen, že se uvidí) a já šla domu s velkým otazníkem.
Na záněty močáku jsem trpěla už předtím a na nefrologii si mě hlídají (za týden jsem měla nést vzorek na kontrolu), ale v těhotenství je i tohle jiné (naštěstí méně bolestivé).
Jindy jsem hned čůrala krev a umírala bolestí, ale teď mě jen bolí podbřišek a jinak změna žádná. Kdyby mi doktor řekl “je možné, že je to zánět močáku, tak vezmeme cévkou vzorek, aby jsme zajistili sterilitu” byla bych v sedmém nebi. 😅

lajla
20. čer 2019

@radu98 priste se znovu ptát a chtít odpověď, někdy si říkám .že Dr by mohl dělat každý druhý sebraný na ulici . bohužel

widowblack
20. čer 2019

@radu98 tak ja tohle znam - u v tehu jsem si to uzila , ale vlezlo mi to i na ledvinu takze to byla chutovka 😔 tak se brzy uzdrav a jez brusinky jalo prevence super a urco nepij urologicky caje - sou k nicemu staci jen pit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru