Kolapsové stavy a oGTT

michaelasv14
19. čer 2019

Ahoj, mám takový problém možná potřebuji i trochu uklidnit v pátek jdu na oGTT. Problém je ten ze trpím záchvaty při odběrech což by nebyla taková překážka protože jsem je teď začala zvládat, za to větší problém je ten, že od mala trpím tím, že když se ráno nenajím tak kolabuji, vydrzim max. hodinu a potom jdu do bezvědomí mám záchvatové stavy musím prostě jíst v určitý čas. Docela se toho bojím. Zkusila jsem se zeptat na test s rohlíkem bylo mi řečeno že jina možnost prý není. Nemáte nějakou radu? Na odběr jinam jít nemohu moje doktorka má smlouvu pouze s tímto centrem.

michaelasv14
autor
22. čer 2019

@leymea Byla jsem pevně rozhodnuta ze když mi bude vážně zle nebo to proste nepůjde tak to ukončím a odejdu. Když jsem se na to ze zajímavosti ptala sestřičky tak mi bylo řečeno že držet tam člověka nemůžou a všechno je dobrovolné.

michaelasv14
autor
25. čer 2019

Tak mě bylo dnes řečeno ze na cukrovku musím ještě jednou absolutne nechápu proč.

werumka
25. čer 2019

@michaelasv14 Kvůli tomu, ze cukrovka se nemůže diagnostikovat z jedné nadlimitni lacne glykemie, ale ze dvou...

michaelasv14
autor
26. čer 2019

@werumka A kdybych teď měla výsledek nižší než 5,1 prováděli by klasicky oGTT s pitím glukózy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru