Křeče v 8. měsíci těhu. Znáte fintu, jak na ně?

veri0007
21. říj 2016

Ahojky, potřebuji poradit. Začínám 8. měsíc a stejně jako u prvního těhu se mi začínají dostavovat křeče do nohou. Beru magnezko takže hořčík už doplňuju, ale neznáte někdo fintu fň jak na ně třeba nějakou babskou radou nebo nějakou fajn mastičku na akutní bolest? Nechci dojít do té fáze, kdy jsem dostala 3 křeče najednou v jedné noze, jen na trošku jiných místech, to je fakt děsná bolest...

yerry
21. říj 2016

@veri0007 mam totez. Dneska v noci krec v lytku a bolestive je to cely den ☹ s magnezkem teprve zacinam a tak tajne doufam ze zabere.. nic mene si rada pockam na rady 🙂

veri0007
autor
21. říj 2016

@yerry jj, doufám, že se najde někdo chytřejší a znalejší než my 😀 Kouzelné období to těhotenství... 😀

yerry
21. říj 2016

@veri0007 jj tak tak... kouzelne...m kdyz se chces v noci otocit tak se vzbudis, kdyz se vzbudis, musis curat, kdyz se vycuras musis se napit a kdyz konecne zase usnes vzbudi te krec 😀
Ale jiste kouzelne obdobi...
Delam si legraci opravdu je to kouzelne obdobu jen ma sve mouchy 🙂

kikitt
23. říj 2016

Ahojky, hodně pít... A mg 🙂 a nejlepší je vzbudit spolunocleznika a ten ti pěkně veme špičku chodidla, udělá z ní fajfku a tlačí špičku ( prsty) směrem k holení kosti. Pomáhá to proti bolesti...

veri0007
autor
23. říj 2016

@kikitt jj, fajfka je supr, jen do doby, kdy chytneš křeč i do opačné strany nohy najednou😀 To se mi právě stává. A s tím pitím je fakt, že jsem trošku na štíru...

kikitt
23. říj 2016

😁 hihi... Tak to se mi naštěstí nestalo 🙂))

yerry
23. říj 2016

@veri0007 😂prekerka😂

markytka_1
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru