Krvácení 13. tt. Máte zkušenost s prasklou cévkou?

denise095
24. čer 2022

Máte někdo zkušenosti s prasklou cévkou? Hospitalizovaná jsem, doktorka řekla že nemůže nic slíbit ale myslí si že to bude v pořádku.

l01991
24. čer 2022

Já byla b prvním těhotenstvi kvuli krvácení,taky 13tt,syn je zdravy a v pořádku. Dr.tě a malé určitě zkontrolovala💗 odpočivej a i doma pokud možno klid.

denise095
autor
24. čer 2022

@l01991 Děkuju za zprávu 🥰

fialkadel
24. čer 2022

Já střídavě krvacela a spinila do 14tt, hlavně vše opatrně a v klidu, miminko bude určitě v pořádku ❤️

denise095
autor
24. čer 2022

@fialkadel Zítra se snad dozvím víc, děkuju 😇

katasv
5. říj 2022

@l01991 a když krvácení ustalo, tak jsi zbytek těhotenství musela ležet nebo už ok? Zrovna dnes jsem byla takto hospitalizována ve 12 TT...

l01991
5. říj 2022

@katasv už bylo ok,dokonce jsem přenášela a museli mi vyvolávat porod... ale i tak na sebe dávej pozor

katasv
5. říj 2022

@l01991 děkuji

denise095
autor
11. říj 2022

@katasv Určitě to bude v pořádku, já jsem měla klidový režim až do 20tt ... Nikoliv v nemocnici jen doma, ale po pravidelném dodržování už se pak nic nestalo 🙂

katasv
11. říj 2022

@denise095 děkuji za zkušenost, já jsem od včera doma, pořád došpiňuju, ale věřím, že si to sedne

denise095
autor
11. říj 2022

@katasv a chce to klid... Nějaký pěkný film... 😊 mě sestřička poradila že mám splňovat jen své základní potřeby a nevarit... Fakt jsem to dodržovala 2tydny pak už jsem se snažila něco málo dělat... No prostě jak v nemocnici na lůžku... Teď jsme 30tt nebojte uteče to jako voda 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru