Krvácení. Můžu vyzkoušet Ascorutin?

lexa2000
21. kvě 2020

Holky, chci se vás zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost, v pondělí jsem dostala kapky kanavit protoze jsem slabě krvacela. Včera to ustalo a dneska znovu začalo. Kapky asi nepomahaji.. Nebo já nevím 🤷‍♀️ na kontrolu jdu až 1.6. Ty kapky je malá lahvicka takže tu mám už asi jen na zítra, max do soboty 🤷‍♀️ na kontrole bylo vše ok, žádný hematom, nic.. Teď jsem tu četla na skupinách že pomáhá ascorutin, je prý volně prodejny, myslíte že ho můžu vyzkoušet?

jjasmina
21. kvě 2020

@lexa2000 Poradila bych se s dr

lexa2000
autor
21. kvě 2020

Odpověď byla abych pockala co bude dál 🤷‍♀️

jjasmina
21. kvě 2020

@lexa2000 A srdeční akce tam je předpokládám. Já osobně bych si sama nic asi neordinovala, já potratila několikrát a žádné prášky tomu stejně nezabránili. Hodte si nožky nahoru a snažte se bejt v klidu 🙂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
21. kvě 2020

@jarmarca Ten jsem brala taky

lexa2000
autor
21. kvě 2020

@jarmarca na ten jsem se ptala protože mi to doporučila kamarádka a prý je to zbytečné, první trimestr je prý buď a nebo..

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
shiraz89
22. kvě 2020

Taky bych se poradila ještě s nějakým jiným dr. Já jsem v prvním trimestru brala utrogestan celou dobu a k tomu i ten askorutin (měla jsem hematom). Přesně jak píšou holky, špinění je normální, ale krvácení už se má řešit a dr by to řešit měl/a, nenech se odbýt tím, že první trimestr je buď a nebo. 😉 Taky držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru