Krvácení ve 13tt, mám jet znovu na pohotovost?

yerry
18. čer 2016

Ahoj všem. Dnes jsem ve 13+0 a ráno jsem začala krvácet. Jela jsem na pohotovost a tam uz šlo jen o špinění. Doktor me vyšetřil, udelal UTZ. Mimi v pořádku, krvácení nevysvětlil. Do zprávy napsal "hrozící potrat". Když jsem přijela domu zacala jsem krvácet znovu. Prvně jsem to připisovala vyšetření ale teď začínám mít strach. Nějak to nepolevuje. Nevim jestli mam jet znovu na pohotovost? Nebo čekat do pondělí, kdy jdu na screening.

shaktinka
18. čer 2016

Ahoj ja to mela taky tak...praskla cevka plus hematom...me si nechali v nemocnici tyden..na pozorovani, nasadili utrogestan...a je krev tmava nebo jasna,svetla? Pokud tmava tak je to pry ok ale pokud svetla ihned do nemocnice...

yerry
autor
18. čer 2016

Neni tmavá ale ani to není klasická čerstvá krev. Tak neco mezi a navic jsou v tom i malinke sraženiny. ..
Ja se do te nemocnice chystam, ale manžel se starší dcerou odešli na dětskou akci a já prosze do toho soitalu nechci jet sama ☹

shaktinka
18. čer 2016

Urcite tam dojed...radsi nic nepodcenit 🙂 dej pak vedet,jak jsi dopadla, vim jak moc je to stresujici a strach o miminko veliky...vse dobre dopadne 🙂

yerry
autor
18. čer 2016

Díky jsrm naproszo bezmocma. Před dcerou jsem prodělala ZT v 10 tydnu. Dcera byla bez potíží. Pak jsme chteli druhé. Otehotnela jsrm hned ale opet ZT v 9 tt ☹ pak 2 roky ani ťuk a kdyz se zadařilo tak zase tohle. Tesila jsem se ze se mi uleví kdy pomine I.trinestr a tohle jem nečekala...

shaktinka
18. čer 2016

Dulezity je klid, lehni si, pravidelne dychej a ver, ze bude vse ok...me to takhle pomohlo 🙂 jo ja si taky rikala, ze I.trim. mam uspesne za sebou a zacal 14.tyden a ja v noci zacla krvacet...ted dodrzuji klidovy rezim a vse je ok...akorat se teda strasne hlidam a pozoruju az to hezky neni...drzim palce moc 🙂

yerry
autor
18. čer 2016

No uvidíme. Az manžel s malou dorazi tak se domluvime co dál... lezim a odpočívám ale zlepseni nepozoruji ☹ kdyby mi aspon na to neco nasal na zastaveni krvácení. ..

andreaandrejka
18. čer 2016

Ja krvacela taky a skoro cely prvni trimestr spinila. Nejdriv mi praskla cevka,pak se usazovalo plodove vejce. Urcite je dobre ze jsi jela,protoze nikdy nevis. Doktori nikdy neprijdou 100% na pricinu krvaceni,to je normalni,muze to byt nekolik veci kvuli kterym krvacis nebo spinis. Vzdy je ale lepsi jet,nez se doma nervovat.

yerry
autor
18. čer 2016

ach jo. Vim ze budu muset jet ale vubec se mi nechce. Strasne se bojim zlych zprav ...

andreaandrejka
18. čer 2016

@yerry MOje dr.rika,ze se ma vyrazit pri kazdem spineni nebo krvaceni a ja s ni zcela souhlasim. To,ze ti tady X holek napise,ze to melo taky a bylo to ok,neznamena,ze je to tak pokazde. Tim te nechci vubec strasit,ale tady je pohotovost na miste. Drzim palce a pak dej vedet jak jsi dopadla.

yerry
autor
18. čer 2016

@andreaandrejka vim to a pojedu. Jen se hrozne bojim

yerry
autor
18. čer 2016

Ahoj takze prave jsem se vratila z pohotovosti. Doktor mne znovu prohledl, zkontroloval cipek, placentu, udelal utz a rekl ze je vse v poradku. Aspon mne uklidnil. Mam klidovy rezim. Zadny preparat ptoti krvaceni jsrm nedostala. Diky za podporu.

klaarusa
18. čer 2016

To jsou dobré zprávy. Hlavně teď odpočívat, co to jen jde. A myslet pozitivně. 😊 Držím palecky, ať už nejsou žádné komplikace...

yerry
autor
18. čer 2016

@klaarusa Děkuji odpočívám. Jsem klidnější, ale kdyby krvácení ustalo vůbec bych se nezlobila 🙂 snad uz mne nečeká žádné nemile překvápko

kaci11
19. čer 2016

@yerry Taky jsem krvácela, byla jsem 14 dni ve špitále, brala jsem utrogestan a ascrutin. Ten ascorutin si můžeš koupit v lékárně, je to na posílení cév. Hlavně klid a žádné těžké práce a nošení dítěte. Jo a klid. 🙂

yerry
autor
19. čer 2016

@kaci11 vcera potom co jsem se vefer vratila z pohotovosti to zaclo samo ustavat a dnes uz jen lehke špinění. .. moje dcerka ma uz 4,5 roku takze nezvedam ma 18 kg a snazila jsem se ji nezvedat i pred tehotenstvim 🙂 doma nic nedelam a ani uatim nejodlam vydesilo me zo natolik ze to nechci znovu. I kdy sam doktor mi rekl ze i kdyz to ted odezni tak zouze kdykoliv zazlobit znovu ☹

yerry
autor
19. čer 2016

Omlouvam se za pravopis ale na tomjle tefonu se hrozne blbe pise ☹

ladka91
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ladka91
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaci11
21. čer 2016

@yerry Hlavu vzhůru, bude to v pořádku, hlavně klid. Taky mám doma už jedno dítě. Byly jí 2 roky, bylo to složité ale dalo se to. Drž se. 🙂

yerry
autor
21. čer 2016

@kaci11 dneska uz je to o poznani lepsi. Sponeni ustava a celkove se citim lepe. Vceta jsme bxli na prvotrim. Screeningu a vysel perfektne tak me to nabudilo dobrou naladickou 🙂

kaci11
22. čer 2016

@yerry Tak vidíš. Jen klid a nestresuj se. Ono to bude lepší. Dali ti nějaké léky.

yerry
autor
23. čer 2016

@kaci11 ne nedali utrogestan jsem brala do 12 tt tak to je pry uz zbytecne... videli mne 3 ruzni lekari a vsichni se vyjadrili stejne. Nic tam nevidi, vse se zda ok, miminko je v poradku....

kaci11
23. čer 2016

@yerry Tak to jsem ráda. Já když ležela ve špitále tak mě bylo hrozně. v pátek ráno mě pustily domů, tak jsem byla ráda ale do večera jsem byla zpátky. bylo to hrozně psychicky náročné, dokonce mě jedem z doktorů řekl, že co chci, už nejsem nejmladší. Fakt povzbuzující. A teď mám chlapečka už mu budou 4 měsíce 🙂)). Ty buď v klidu a nestresuj se. 🙂))

yerry
autor
25. čer 2016

@kaci11 jo doktoři. .. Mám také příhodu. Když jsem čekala první dceru tak mne gynekolog vyslal na ortopedii aby posoudil zda mohu rodit přirozenou cestou. Po autonehodě mám problémy s pánvi a pravou kyčlí. I přes to ze jsem byla objednana na čas jsem čekala přes 2 hod. Ale to nic. Pan doktor zjistil ze mam u nic snímek starý několik let a tak mne chtěl poslat na rentgen. Koukala jsem na něj jako na debila.... byla jsem v 7. Měsíci těhotenství a bylo to na mne teda sakra videt... a tak mu říkam že to asi nepůjde ze jsem těhotné a on mi na to řekl jen "aha vlastne". Do posudku mi nakonec napsal že porod nechat na zvaření porodnikovi a mne to odůvodnil Tim ze nemá aktuální rentgen. Stav mého kyčelního kloubů byl už před lety katastrofální a stav se nemůže nikdy zlepšit. No tak jsem odešla z ortopedie a od Te doby jsem tam radši nebyla vůbec. Tak jsem zvědav a co bude v tomhle tehu.

kaci11
27. čer 2016

@yerry Ahoj, jak se cítíš, a co krvácení, ustalo? Jo, doktoři, teda někteří, by ani neměli dostat diplom. Když mě to řekl, tak se mě chtělo brečet. To stejné, když mě paní, hubená až vyschlá doktorka 5 dnů po porodu řekla, paní to by chtělo 20 kilo shodit. Byla jsem tam protože mě otekla hodně jedna noha. Víš, co, jako bych to sama nevěděla. Málem jsem přišla o mlíko. nabrala jsem 20 a moc jsem v porodnici nenechala. Tak to jen trošku mimo. 🙂

yerry
autor
27. čer 2016

Já mela při dceři 19... takže chápu ☹
Jinak ne neustále. Teda je to den co den lepší ale stále špiním a docela mne to znervoznuje... je to týden a 2 dny tak doufám že to brzy skončí a mne se uleví. ..

kaci11
29. čer 2016

@yerry když je to tmavé tak je to v poho. Nesmí tě bolet břicho a téct z tebe světlá krev. Když mě to chytlo, tak to bylo jak když otevřeš kohoutek s vodou. jela jsem na pohotovost, pomalu s ručníkem mezi nohama, protože to vložka nebrala. pak se to uklidnilo a mela jsem to už jen na papíře. Uvidíš to bude fajn. A určitě to bude kluk, je to velký bojovník. 🙂)) A odkud jsi?

yerry
autor
29. čer 2016

@kaci11 Teď už jde jen o straně hned špinění tak na intimku. Když jsem ale byla na Te pohotovosti tak to bylo jako pro MS ☹
Já jsem z Třince. A ty?

kaci11
30. čer 2016

@yerry Ja jsem z Prahy, ale pochazim z Veseli nad Moravou. Kdyz jsem krvacela tak jsem lezela v Kyjove. Jestli to znas. Jsou to nervy,hrozne ale ja jsem si porad opakovala ze to bude v poradku. Mamka se me nastesti starala a malou. Jinak nevim jak bych to delala byt v Praze. Uvidis uklidni se to. Hlavne pozitivni mysleni. Uz vis co to bude?

dadaamstaff
30. čer 2016

Me dala v 6tt na krvaceni ascorutin, mam dojem, ze tak se jmenoval. Vzala jsem z toho asi jen 2 prasky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru