Krvácení ve 14.tt. Nemáte podobné zkušenosti?

23. dub 2021

Ahoj holky, jsem aktuálně ve 14tt a od včera krvácím. Podle ultrazvuku je miminko OK, placenta se neodlučuje, ale krvácení ještě neustalo. Dr. nevi, odkud krvácím, hematom neviděla. Nemáte podobné zkušenosti? Že byste mě uklidnily? 🌷

crutela
23. dub 2021

Já měla placenta praevia. Pravidelně jsem krvácela a vždy mě hospitalizovali.

autor
23. dub 2021

@crutela to je ta vcestna placenta? Já bych ji měla mít ok, tak uvidíme.. Jen se modlím 🙏.

crutela
23. dub 2021

ano, placenta vedla přes porodní cesty.
Musela jsem dodržovat naprostý klid od 27tt jsem musela jen ležet, což bylo šílené s 2 letou dcerou. Nastěstí rodina pomohla.
Dodržujte klidový režim, neuklízejte! Nic nedělejte, dokud se nepřijde na to proč.
Je to čestvá krev nebo spíš do hněda?

autor
23. dub 2021

@crutela diky moc, jasná čerstvá krev. Opravdu jen ležím, doma dvouleťák, tak se musí zapojit manžel a rodina.

crutela
23. dub 2021

Opravdu se šetři. Budu držet palce ať vše dobře dopadne.

lalen1
23. dub 2021

Taky jsem to tak mela.. Někdy nejde zjistit proc krev,.. Ale az po delší dobe se opravdu ukázal hematom. Je to neuvěřitelná zkouska nervů.. Krvacela jsem pak takhle obcas az do konce těhotenství 39tt.. A mam doma živého syna ❤️ Odpocivej, to je jediné co pro drobka můžeš udělat..

pampeliska1313
23. dub 2021

Já krvácela čerstvou krví a díky tomu se přišlo na kvasinky, to pak údajně krvácí “všechno”. V porodnici mi taky na nic nepřišli.🙂

meyryen
23. dub 2021

A nechtělo by to spíše do nemocnice? Krvácela jsem v těhotenství několikrát, vždy se to vyřešilo krátkou hospitalizaci a kapackou na zástavu krvácení....zdroj krvácení se taky nikdy nezjistil ..

autor
23. dub 2021

@lalen1 díky za uklidnění 🙏

autor
23. dub 2021

@pampeliska1313 tak stěr mi nai nedělala, podle mě, jak moc jsem krvácela, když zavedla zrcadlo. Tak snad už to bude ok a kvasinka to nebude.. Měla jsi i jiné příznaky než krvácení?

autor
23. dub 2021

@meyryen byla jsem tam na pohotovosti a dostala injekci na zastavení krvácení. V dnešní covidove době se mi tam ležet nechtělo, pokid to není úplně nevyhnutelné. Kdyby řekla, že musím, tak samozřejmě ležím tam 👍

autor
23. dub 2021

@meyryen ale díky trochu za uklidnění, mě znervoznuje, že právě neví proč se to spustilo..

pampeliska1313
Autor odpověď smazal
Zobraz
pampeliska1313
23. dub 2021

Ne. Prostě jsem jednorázově krvácela, všechno prohlídli, čípek ok, žádnej hematom, problém s placentou, bolesti apod. To až mýho gynekologa napadlo udělat stěr a potvrdilo se, že to prostředí není ideální. Zas ty kvasinky jsou v těhotenství častý, neviděla bych to jako tragédii..🙂

lalen1
23. dub 2021

@pampeliska1313 souhlasím, ze to může být i tim.. I me se ke konci těhotenství potvrdil zánět, na pohotovosti na to přišla doktorka.. Můj dr pak uz, kdyz byl utz v pořádku neřešil proč to tak je..

domulinkaa
30. kvě 2021

Ahoj, můžu se tě zeptat jak jsi dopadla ? Řeším teď něco podobného.

autor
30. kvě 2021

@domulinkaa ahojky, krvácení naštěstí po 2 dnech ustalo, pak ještě lehounce a cca měsíc ještě špinění. Jinak vše v pořádku 🙏

domulinkaa
31. kvě 2021

Ahoj, děkuji za odpověď. U mě to nepřestalo ani po dvou dnech, naopak se to pořád zhoršovalo, takže mě poslali do nemocnice kde ležím. Nakonec se zjistilo, že mám na placentě nějaký hematom který praskl a vyprazdňuje se, ale neví jestli je to 100% ono, každopádně mi vzali vzorek všeho a uvidí jestli nemám nějaký zánět v těle. Tak snad to bude dobrý🙂

autor
31. kvě 2021

@domulinkaa uvidíš, snad to bude dobré, mě přišla pak na kontrole moje dr. na hematom, ale už nekrvacel a vstřebal se.

bara_13
24. črc 2021

Ahoj holky, dnes jsem také začala z ničeho nic krvácet, jsem 14+3. Podle Dr. vše v pořádku. Bylo to po WC, při močení mě hrozně bolel spodek, pak nic. Dostala jsem injekci q klidový režim. 3 hodiny dobrý a pak opět, bolest v podbřišku a krev. Nám hrozny strach.... Pokud se to nezlepší, tak zase jedu ...

aneta_v
24. črc 2021

Švagrová u druhého dítěte krvácela snad do 5.měsíce, nejdřív hematom, pak už ani nevěděli. Rodila na termín zdravého chlapečka. Držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru