Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Macmiror 500. Zkušenosti?

domulinkaa
8. dub 2021

Ahoj holky, jsem v 11tt. Už 4 dny beru Macmiror 500, zaváděcí globule na kvasinky, který mi předepsal můj gynekolog. Dnes ráno jsem po toaletě utrela svetle červenou krev s takovýma nitkama. Po celé dopoledne mam spineni. Máte prosím některá zkušenost, jestli to může být tím Macmirorem? Děkuji

misina321
8. dub 2021

@domulinkaa brala jsem jednou macmiror, ještě když jsem nebyla těhotná a žádná krev. Radši hned zavolej doktorovi.

michaelakr89
8. dub 2021

Hezký den, já ho taky brala kvůli kvasinkám, ale s ničím takovým jsem se nesetkala.
Spíš bych zašla k doktorovi, ať se podívá, zda se něco neděje. Budete klidnější...

carmenz
8. dub 2021

Raději bych zavolala doktorovi, moje zkušenost byla taková, že po Macmiroru jsem ani nekrvácela, ani nešpinila. Měla jsem jej 2x - takto na začátku taky a pak ke konci. Napadá mě jen odřenina od čípku, ale určitě bych to konzultovala.

Jinak mi na úlevu od kvasinek v těhotenství také velmi pomohl vyplach Clogin, je dražší, ale opravdu mi pomohl.

pampeliska1313
8. dub 2021

Já jsem krvácela taky (ne teda v době brání macmiroru) a gynekolog přišel na kvasinky právě kvůli tomu. Nikde žádný problém s prckem, ale řekl “ když jsou kvasinky, tak to krvácí všude možně” a dostala jsem macmiror, ascorutin a teď ještě preventivně nějaký tobolky jednou za týden. Zkusila bych ale pro jistotu zavolat a zkuste třeba zkonzultovat i ten ascorutin, je bez předpisu, dává se při krvácení, třeba Vám to i doporučí.🙂
Určitě je ale vždycky lepší kontrola.🙂

jjasmina
8. dub 2021

Jít k dr

domulinkaa
autor
8. dub 2021

No, ascorutin mám doma protože jsem spinila i v 7 týdnu a v neděli jsem byla na pohotovosti, kdy jsem se rozkrvacela světlou krví a dr. Mi řekl že to mám z prekrveneho čípku 🙄 Teď zase to spineni, To je furt něco, už mě to těhotenství přestává bavit asi 😄

domulinkaa
autor
8. dub 2021

Připadám si už jako hysterka, tak se mi k tomu dr. moc nechce 😏

pampeliska1313
8. dub 2021

@domulinkaa každý krvácení by se mělo řešit, pro Váš klid. Když jde o zdraví, nejde se na nic jinýho ohlížet.🙂

cherie24
8. dub 2021

@domulinkaa já jsem ho dostala jednou před těhu a to mě i dost bolelo břicho když jsem ho měla zavedený a ráno jsem vždy slabě krvácela. Pak mi ho i přes mé protesty doktorka nacpala i v těhotenství, že prý to musí zaléčit tímto a už to bylo dobré. Dobrala jsem a v pohodě, ale i tak zrovna tyhle globule k smrti nesnáším.

klika1881
22. dub 2021

@domulinkaa holky nevite prosim zda vadi kdyz si je po 14 dnech nasadim znovu? Mela sem je, vylecila to a ted za 14 dni me zase boli spodek :( nevite zda si muzu nasadit kuru macmiroru znovu takhle brzy?

pampeliska1313
22. dub 2021

@klika1881 radši bych si zavolala doktorovi.