Macmiror 500. Zkušenosti?

domulinkaa
8. dub 2021

Ahoj holky, jsem v 11tt. Už 4 dny beru Macmiror 500, zaváděcí globule na kvasinky, který mi předepsal můj gynekolog. Dnes ráno jsem po toaletě utrela svetle červenou krev s takovýma nitkama. Po celé dopoledne mam spineni. Máte prosím některá zkušenost, jestli to může být tím Macmirorem? Děkuji

misina321
8. dub 2021

@domulinkaa brala jsem jednou macmiror, ještě když jsem nebyla těhotná a žádná krev. Radši hned zavolej doktorovi.

michaelakr89
8. dub 2021

Hezký den, já ho taky brala kvůli kvasinkám, ale s ničím takovým jsem se nesetkala.
Spíš bych zašla k doktorovi, ať se podívá, zda se něco neděje. Budete klidnější...

carmenz
8. dub 2021

Raději bych zavolala doktorovi, moje zkušenost byla taková, že po Macmiroru jsem ani nekrvácela, ani nešpinila. Měla jsem jej 2x - takto na začátku taky a pak ke konci. Napadá mě jen odřenina od čípku, ale určitě bych to konzultovala.

Jinak mi na úlevu od kvasinek v těhotenství také velmi pomohl vyplach Clogin, je dražší, ale opravdu mi pomohl.

pampeliska1313
8. dub 2021

Já jsem krvácela taky (ne teda v době brání macmiroru) a gynekolog přišel na kvasinky právě kvůli tomu. Nikde žádný problém s prckem, ale řekl “ když jsou kvasinky, tak to krvácí všude možně” a dostala jsem macmiror, ascorutin a teď ještě preventivně nějaký tobolky jednou za týden. Zkusila bych ale pro jistotu zavolat a zkuste třeba zkonzultovat i ten ascorutin, je bez předpisu, dává se při krvácení, třeba Vám to i doporučí.🙂
Určitě je ale vždycky lepší kontrola.🙂

jjasmina
8. dub 2021

Jít k dr

domulinkaa
autor
8. dub 2021

No, ascorutin mám doma protože jsem spinila i v 7 týdnu a v neděli jsem byla na pohotovosti, kdy jsem se rozkrvacela světlou krví a dr. Mi řekl že to mám z prekrveneho čípku 🙄 Teď zase to spineni, To je furt něco, už mě to těhotenství přestává bavit asi 😄

domulinkaa
autor
8. dub 2021

Připadám si už jako hysterka, tak se mi k tomu dr. moc nechce 😏

pampeliska1313
8. dub 2021

@domulinkaa každý krvácení by se mělo řešit, pro Váš klid. Když jde o zdraví, nejde se na nic jinýho ohlížet.🙂

cherie24
8. dub 2021

@domulinkaa já jsem ho dostala jednou před těhu a to mě i dost bolelo břicho když jsem ho měla zavedený a ráno jsem vždy slabě krvácela. Pak mi ho i přes mé protesty doktorka nacpala i v těhotenství, že prý to musí zaléčit tímto a už to bylo dobré. Dobrala jsem a v pohodě, ale i tak zrovna tyhle globule k smrti nesnáším.

klika1881
22. dub 2021

@domulinkaa holky nevite prosim zda vadi kdyz si je po 14 dnech nasadim znovu? Mela sem je, vylecila to a ted za 14 dni me zase boli spodek :( nevite zda si muzu nasadit kuru macmiroru znovu takhle brzy?

pampeliska1313
22. dub 2021

@klika1881 radši bych si zavolala doktorovi.

dudlajdada
6. lis 2023

Dobry den, dnes dnes dostala na kvasinky globule macmiror 12 ks. Zapomela jsem se zeptat, zda je potreba cele dobrat. Jaka je obvykla doba lecby? 🤷 diky

klika1881
6. lis 2023

@dudlajdada ja bych dobrala asi. Ale asi brnkni doktorovi, jsou barevny a je to “ humac” :D kazdej den minus je fajn 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru