Matka B- a test na protilátky negativní

tessekinen
15. dub 2014

Ahoj, mám ks B-, výsledky na protilátky my vyšly negativní, takže musím jít na píchání protilátek. Jen to pořád nějak nechápu. U první dcerky mi před ani po porodu nic nepíchali a teď zase tohle. Máte to některá taky tak, jaká jsou rizika? Děkuji za rady a odpovědi 🙂

hanika231
17. kvě 2014

Ahoj, přidávám svoji zkušenost, mám kr.sk. - mažel je +, první dítě +. Ve druhém těhu jsem byla na dobrovolném screeningu, kde maželovi a mě vzali krev na začátku těhu, už nevím přesně, ve kterém týdnu a podle toho zjistili krevní skupinu dítěte. Malá měla + podle výsledků(po porodu se to potvrdilo), tak jsem v 28. týdnu dostala injekci anti-D-globulinu a potom ještě další po porodu. Jinak sledované protilátky byly v obou těhu v pořádku a u prvního jsem žádnou injekci během těhotenství nedostala jen po porodu.

adonka
28. srp 2014

Může rozdílný Rh faktor u partnerů způsobovat v dalších těhotenstvích potraty? Já jsem Rh-, manžel Rh+, syn Rh+ . Injekci jsem dostala po porodu i po následném potratu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru