Možnost zánětu pochvy v 36tt? Pálí, nateklé pysky

monyszek
16. srp 2015

Ahojte, s rodinou jsme grilovali a celou dobu mě pálila pochva, spíš stydké pysky.. Po příjezdu domů jsem nakoukla zrcátkem a zjistila jsem, že mám nateklé vnější pysky. Při močení to nepálí, spíš při doteku, nemůžu se moc po toaletě utřít, nebo když se dole dotknu prsty.. přirovnala bych to k tomu, jako bych ji měla odřenou... nejde mi moc chodit s nohama u sebe..může jít o zánět nebo že se mi třeba v tom teple,,zapařila"? :oops: :?

36. Týden těhotenství

terezapetrova
16. srp 2015

@monyszek co varixy ci jejich počátky?

verunka_korunka
16. srp 2015

@monyszek zajdi do nemocnice, ať máš klid. I když v tvém případě, už jsi za vodou 🙂 36tt je krásný...
Ale opravdu raději zajdi i kdyby ti řekli že je to jen zaparene. Neriskuj infekci, která by mohla přejít na miminko...

melodygirl
16. srp 2015

@monyszek taky mě to připadá na rozvoj varixů, měla jsem to podobné. Úplně opuchlé a vidět krecovou žilu na jednom pysku. Pak když jsem rodila císařem, doktor mi říkal, že mám dělohu plnou varixů. Já k tomu mám ale sklony. I kdyby to byla jen infekce, tak skoč na gyndu, dají ti masticku, nebo globule, v těhu se může jen macmiror, neboj na dítě poševní infekce teď neprejde

ajina10
3. zář 2015

Holky mam neco podobného ale ne nic otekleho k doktorovi jdu pristi týden .. Co jsou to ty varixi?

melodygirl
4. zář 2015

@ajina10 varixy jsou křečové žíly

katust
18. črc 2017

Mám dotaz, jsem ve 36tt a v třísle na levé noze mi vylezla křečová žíla. U doktora jsem s tím byla, diagnoza povrchový zánět žil tromboflebitida. Mám předepsanou mast Heparoid, ale ta se smí užívat 2-3dny. Myslíte, že by mi mohl lékař porod vyvolat? Když tam je zánět? Bojím se o miminko, když termín mám za měsíc. Děkuji Kačka.

kukukacka
19. črc 2017

Mohou to byt i kvasinky. Ja jsem ve 31 tt a mam uz to 3x odlecene a porad se vraci. Stejne priznaky. Natekle pysky a neprijemne na dotyk. Vytok minimalni a jak do me dr koukne tak je tam nahromadeny :( varovala ze je to nutne vzdy odlecit aby se nedostaly dal a nepraskly predcasne vodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru