Mykóza v 10tt. Vaginální tablety, máte zkušenost?

klara015
3. dub 2017

Ahoj holky jsem 9tt+5 a uz po treti za tehu mam mykozu. Ne ze bych na ne driv netrpela, ale ted v tehu mi ta lecba prijde delsi a taky se bojim co miminko).
A co ty tyto vaginalni tablety, mate zkusenosti?
doporuceny v nemocnici - Globulus cum natrio tetraborico lecba na 10 dni (nic moc mi nezabiraly)
a ted mi v lekarne doporucila lekarnice toto: Gynimun intim protect 10 vag. kapslí (zatim taky nic moc,ale jsem teprv u 4 tablety dnes)
Co myslite vase nazory??
Dietu vim ze bych mela drzet, ale to prosim neeee. Mam 42kg a jsem rada 🙂))
A sladke mi ted v tehu nechutna, takze ze sladkeho to nemam :(

zlobitko
12. dub 2017

@luska__ já to chilli nějak nemusím, celkem mě pálí ☹ uvidím, co mi řekne doktor

luska__
12. dub 2017

@zlobitko tohle vůůůbec nepálí, není to jako to mentolový. nedám na něj dopustit.
mykoza je vysoky ph v pochvě, tohle to snižuje,
od té doby jsem ani jendou neměla mykozu. je fakt,že ja to mela asi i cukr

zlobitko
12. dub 2017

@luska__ tak já ho zkusím koupit, v životě sem přišla o víc než o 100 Kč 🙂 a mají ho i v normálním krámě anebo musím do lékárny?

luska__
12. dub 2017

@zlobitko já ho kupuju v krámě, takže asi jo. Hlavně jde o to PH 3,5

zlobitko
12. dub 2017

@luska__ OK, zkusím, díky za tip

kasparka1
12. dub 2017

Já mela kvasinky v 7tt , krémy jsou slabý. Koupila jsem si boraxove globule a mám pokoj.

masajka87
12. dub 2017

@kasparka1 no jsou skvělý..Ale ona si raději koupi mýdlo

kasparka1
12. dub 2017

@masajka87 jo ony jsou skvělé.... A neléčená mykóza je daleko horší pro mimco než boraxove globule a ne že ne , decku globule vůbec neublíží!

kasparka1
12. dub 2017

@masajka87 mýdlo nepomůže to je úplně jasný i kdyby bylo sveceny.

eliska_mot
18. dub 2017

@zlobitko A nemůže to být jen fyziologický výtok? Když nic necítíš, nic nesvědí... Také ze mě občas něco "vylítne" a pak mám třeba zase pár dní klid. A kvasinky to nejsou.

zlobitko
18. dub 2017

@eliska_mot doktora taky prekvapilo, ze nic nesvedi a nepali , ale struktura se mu nezdala, takze delal stery, udelal vyplach a dal mi cosi jakoze preventivniho, co by melo vykryt vsechno. Po vyplachu je vsechno ok a zatim se nic nevraci, takze zaplatpanbuh za to. A prcek je taky v poradku, ani to pry nemuze chytit dokud sem zavrena, takze co vic si prat. Ale doktor se spis priklani ke kvasinkam, ktery se mi drzely vevnitr a ven tekl jen "normalni" vytok. Dulezity je, ze uz je to ok 🙂

trum
29. kvě 2017

Milé holky,
když jsem byla těhotná, trápily mě pořád kvasinky. V těhotenství je to svízel, dát léky, aby nepoškodily mimčo. Borglycerinové globule jsem měla několikrát, ale vždy se mi svědění vrátilo. Na radu kamarádky jsem začala užívat Ovocan. Je volně prodejný a fakt mi zabral. Teď po porodu už obtíže nemám, ale před tím to byla hrůza.😨

trum
3. čer 2017

@petula63
@klara015
Trošku ubrat sladkého k léčbě neuškodí

enyky
12. čer 2017

@klara015
nejsem sice těhotná, ale hledám informace jak komu pomohlo gynimim - v lékárně mi ho nabídli, mám dnes 4 tobolku ale zatím efekt žádný, pomohlo ti to po využívání celého balení? já už nevím cco si dát, nedávno jsem měla zánět, zabraly antibiotické čípky, ale pořád mám výtok a trošku divný zápach, Dr. říká, že infekci nemám, stěry v pořádku, mám upravit pH - probiotika, zákaz mléčných výrobků - že jsem hodně zahleněná a já myslela, že activia tomu prospěje, sladké omezuju a pořád se necítím dobře, už mě nebaví do sebe furt cosi bezúčelně cpát ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru