Odchod hlenové zátky ve 21. týdnu

urtica
17. zář 2018

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenost s odchodem zátky ve 2. trimestru? Odešel ze mě kousek hustého hlenu - je to jiná konzistence než běžný těhotenský výtok, strukturou to spíš odpovídá zátce. Byl to tedy jen malý kousek, ale znepokojilo mě to. Stalo se Vám to některé? Díky.

rubika
17. zář 2018

@urtica Pokud mate pochybnosti bezte na pohotovost. Bezne zatka v patem mesici neodchazi, pokud ano je to spatne... kousek hlenu zvlastni struktury muze byt i po sexu?

urtica
autor
17. zář 2018

@rubika Sex byl včera, to už je celkem pozdě. A i tak - neřekla bych, že sperma má hlenovitou strukturu...k dr. samozřejmě půjdu, jen mě zajímalo, zda s tím má někdo zkušenost.

ptacatko01
17. zář 2018

Zkušenost mám, konkrétně ve 23tt a v tu dobu mi praskla i voda kvůli silnému zánětu. Jela bych raději hned na pohotovost, lepší zbytečně než pozdě.

rubika
18. zář 2018

@urtica Strukturu sice jinou ma, ale po smichani s posevnim sekretem, atd muze vypadat samozrejme jinak.
Me kdyz odesel kousicek zatky ve 34 tt tak to byl jakoby ciry rosol. Ale byla jsem pod dozorem lekaru tak jsem byla klidna. Ve vasem tydnu bych radeji opravdu jela na pohotovost zkontrolovat se.
I kdyz pokud jste nemela bolesti, tvrnuti bricha, nejaky zanet tak si myslim ze to bude ok.

anonymka1015
Autor odpověď smazal
Zobraz
urtica
autor
18. zář 2018

@rubika Jj, k dr. sjedu. Je fakt, že barvou by to spíš odpovídalo tomu, co píšete...jiné problémy nemám. Díky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru