Opožděné těhotenství, setkaly jste se s tím?

klaraslavickova
15. bře 2016
Tak u dr jsem byla byl vydet váček ale.miminko je menší než ma byt mela . Bych byt 5+2 a jsem prý cca 4tt tak kontrola za 14 dni a doufat melo by mít 9mm a ma 6,9mm setkala.jste se s tím některá a prosím jak to u vas dopadlo? Případně je něco co mohu pro to male zlaticko udělat?
maikiepoint
15. bře 2016
Myslím, že tam dost záleží na tom, kdys měla ovulaci, tj. kdy bylo vajíčko oplodněno. Klasicky se totiž ty týdny mám pocit počítají od poslední MS, ale pokud nemáš ovulaci uprostřed cyklu, ale máš jí později, mohlo by být mimi zatím menší... Nevěš hlavu, dobře to dopadne 🙂
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
@maikiepoint na já právě ten měsíc ovu testy přestala dělat takže neemam tušení na kdy vyšla me někdy vyšla na 14 a někdy az třeba na 18den takže 😞
mrskato
15. bře 2016
ahoj, nerada tě straším, já to tak měla v září a bohužel to dopadlo špatně, šla jsem k doktorovi, měla jsem být na konci 6tt, ale plod odpovídal 4tt, objednal mě za tři dny, ale mezitím jsem začala mít silné bolesti v podbříšku a pak jsem začala krvácet. Jsem ráda, že si tělo poradilo samo, nicméně už za 4,5 měsíce to vyšlo znovu 🙂 Každopádně ten týden mínus nemusí nic znamenat, mohla jsi opravdu ovulovat později, tak nevěš hlavu, přeji Ti,aby to dobře dopadlo!🙂
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
Drobecek
kulatakosticka
15. bře 2016
@klaraslavickova já měla mladší těhotenství u obou dětí o víc než týden no a dopadlo to tak, že jednoho teď krmím jogurtem a druhý tu kouká na dětské písničky 😊
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
@kulatakosticka jee to je krásné 🙂
kulatakosticka
15. bře 2016
U mladšího to bylo skoro o dva možná, měla jsem být 6+ něco na první návštěvě u gynekologa a byla jsem 4-5tt, nešlo to odhadnout.
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
@kulatakosticka no přesne ja mela být včera 5+1 a dr koukala že je tam váček ale ultrazvuk zatim neodhadl stáří on hadal cca 4tt
kulatakosticka
15. bře 2016
A ještě mě napadlo, u obou kluků jsem byla na začátku těhotenství u doktorky tak třikrát, čtyřikrát právě proto, že sledovala, jestli se z gestačního váčku vyvine miminko, jestli poroste, bude mu bít srdíčko...
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
No uvidíme musiim doufat dopuju miminko kyselinou listovou a modlim se víc dělat nemůžu doktor byl ale úplně v pohodě netvaril se nijak vážně nebo tak ještě chválil ze hlavni je ze je v děloze a ze tam vůbec je já sama ted přemýšlíme.co udělat aby sem zjistila zda roste říkám si pořídit dva ty digital testy a sledovat zda budou prybyvat tydny
kulatakosticka
15. bře 2016
@klaraslavickova já myslím, že byl v klidu už proto, že toto je poměrně časté, hlavně buď v klidu. Listovkou nic nepokazíš, tu klidně ber 😊 držím pěsti
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
Děkuji snad bude. Vše OK tohle bídě dlouhých 14 dni
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
Kdybych alespoň já. Nevím začala zvracet abych viděla nějaký postup
elinkav
15. bře 2016
Ahoj, já měla na prvním ultrazvuku taky o týden mladší. Podle velikosti mi doktorka spočítala den početí a bylo to přímo v den ovulace ☺ mela jsem ji totiž az 23.DC ☺ Bud v klidu, určitě je vše v pořádku 😉
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
Když me i sex vychází prostě poslední na 20den ciklu a trhu test ukázal druhou carku už 4dny. Před MS což by při pozdějším oplodnění přec . Neukázal nebo ano
elinkav
15. bře 2016
Já měla pozitivní test už 9 dní po ovulaci, to bylo v mém případě 3 dny před MS ☺
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
No asi s tím nic nevymyyslim budu čekat a doufat nic jiného se stejně nedá dělat četla jsem i články. Kdy miminka takhle zaostávala a pak udělali velký skok
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
Tak jsem si udělala mamatest a oproti době 3dny před MS a 1den před MS úžasná ddalnice to me uklidnuje
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
achjo holky ja prostě zešílim
kamimnichov
15. bře 2016
@klaraslavickova nesil, vse bude dobre...ty carky ti sili taky moc hezky...
kamimnichov
15. bře 2016
ja jsem o trochu dal...oficialne 7+4 a na UZ jsem byla prvne minuly tyden ve st (6+5) a zatim nebilo srdicko...tak jsem z toho taky vyplasena, kor kdyz tu pak holky pisou, jak uz srdicko maji. Jenze vim presne, kdy byla ovu - 17.den vecer, takze oplodneni mohlo byt klidne 18.den (teda pocitam, ze plavacci uz tam cekali, jakmile se vejce pustilo), ale stejne to nejakou dobu trva, nez se nejaka prokouse dovnitr. Tudiz muzeme pocitat oplodneni na 18. dni...a tak verim, ze proste bylo o par dni drive. Navic na vsech nemeckych webech pisi srdicko od 7+0...proste doufam, ze v patek bude vse v pohode. Ze mrnousek roste a bude uz na mne blikat i to bijici srdicko. Kazdopadne ten cas se mi taaahne.
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
no ja podle posledního sexu bych byla ochotna připustit ze sem otehotnela déle bym sex 13,14,15 den cyklu a pak 20ty den takže by realne mohlo přijit otehotneni i den 22 ale to by mi řece tehu testy nic neukazaly 4 dny před ms
anakolut
15. bře 2016
Mé první úspěšné i současné těhotenství bylo oproti termínu menstruace opožděno o 2 týdny. Není to nic neobvyklého a nemusí to znamenat nic špatného. Prostě ovulace proběhla později než dle lékařských tabulek.
kamimnichov
15. bře 2016
@klaraslavickova vim.no, to je jediny, co nemam jak argumentovat. Mne ukazal test // nejdriv 33.den (5dni po)
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
tak poradnou čarku mam taky až tři dny po očekavane menstruaci a na mamatestu dnes 8 dni spoždení
kamimnichov
15. bře 2016
tak ja tyto testy- den 32, 33,34,37
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
@kamimnichov a jak dlouhy ciklus máte jak dlouhe je spoždení?
kamimnichov
15. bře 2016
@klaraslavickova tezko rict...bezne 28dnu. Jinak ted uz jsem snad 50dni
klaraslavickova
autor
15. bře 2016
no uvidime snad bude dobře ale zoufala jsem
klaraslavickova
autor
16. bře 2016
posouvám nahoru

Sem začni psát odpověď...